Hutchinson Kids Open
January 8, 2005
6 Under 37A | |||
1st | Brian Gates | Team Lightning | |
2nd | Andres Lopez | Hutchinson | |
3rd | Cody Weil | Dodge City | |
6 Under 40A | |||
1st | Dylan Case | Team Lightning | |
2nd | Rhyker Sims | Lakin Mat Crew | |
3rd | Cole Schroeder | Russell | |
4th | Rider Nettleton | North Lyon | |
6 Under 40B | |||
1st | Kaj Perez | ||
2nd | Mercedes Gassman | Goddard | |
3rd | Wendell Scobre | Rice County | |
4th | Brady Schartz | Valley Center | |
6 Under 43A | |||
1st | Marques Tafolla | Hutchinson | |
2nd | Serina Baca | Lakin Mat Crew | |
3rd | Shane Pauda | Grant County | |
4th | Zach Schneider | Ellsworth Co. | |
6 Under 43B | |||
1st | Riley Johnson | Dodge City | |
2nd | Evan Ellingson | Goddard | |
3rd | Dylan Pelland | Pratt | |
4th | Dylan Fry | Gypsum Valley | |
6 Under 43C | |||
1st | Reis Wallace | Hutchinson | |
2nd | Tanner Orand | Goddard | |
3rd | Will Spexarth | Greater Gold | |
4th | Isaiah Ramos | Southwest Grapplers | |
6 Under 43D | |||
1st | Derek Boehen | Rice County | |
2nd | Brendan Kinsley | Sublette Wrestling | |
3rd | Lance Page | Hutchinson | |
4th | William Johnston | Hutchinson | |
6 Under 46A | |||
1st | Tyler Price | Jackson County | |
2nd | Mitchell Irby | Liberal | |
3rd | Tanner Smith | Derby | |
4th | Nickolas Lucas | Pratt | |
6 Under 46B | |||
1st | Devon Evert | South Central Strykers | |
2nd | Antonio Lopez | Hutchinson | |
3rd | Dalton Prosser | Pratt | |
4th | Bailey Kingsley | Sublette | |
6 Under 46C | |||
1st | Trevor Reeves | Halstead | |
2nd | Trace Manns | Hutchinson | |
3rd | Bryce Shults | Marion Jr | |
4th | Cory Hielbert | Halstead | |
6 Under 46D | |||
1st | Chance Newman-Severs | Hutchinson | |
2nd | Garrett Doll | Garden City | |
3rd | Riley Kirkhart | Rice County | |
4th | Wyatt Bolton | Meade County | |
6 Under 49A | |||
1st | Maguire Bailey | Hutchinson | |
2nd | Brandon Leach | MAC Wrestling | |
3rd | Dylan Keplar | Andover Jr | |
4th | Chandler Rauth | Gray County | |
6 Under 49B | |||
1st | Trevor Pryor | ||
2nd | Tyler Donley | Northwest Jr Grizzlies | |
3rd | Kolton Miller | Hutchinson | |
4th | Tanner Temple | Rice County | |
6 Under 49C | |||
1st | Devon Plaza | Dodge City | |
2nd | Aspen Younger | Ellis | |
3rd | Matthew O’Neill | Goddard | |
4th | Dakotah Gruver | Hutchinson | |
6 Under 49D | |||
1st | Jordan Pilgrim | Pratt | |
2nd | Alex Snell | Team Lightning | |
3rd | Brady Arnold | Halstead | |
4th | Cordell Robinson | Hoisington | |
6 Under 52A | |||
1st | Acacia Villarreal | Rice County | |
2nd | Reno Hughley | El Dorado | |
3rd | Chase Prester | Russell | |
4th | Brett McVey | Great Bend | |
6 Under 52B | |||
1st | Grant Hilliard | Halstead | |
2nd | Dacota Motter | Newton | |
3rd | Zade Sanders | Hoisington | |
4th | Brady Lewis | Hugoton | |
6 Under 52C | |||
1st | Alec Tilman | Halstead | |
2nd | Dallas Winter | El Dorado | |
3rd | Brayden Clark | Hoisington | |
4th | Jacob Bell | Dodge City | |
6 Under 55A | |||
1st | Braden Best | Ellis | |
2nd | Gregory McClurg | Liberal | |
3rd | Eann Ellingson | Goddard | |
4th | Caleb Cramer | Northwest Jr. Grizzlies | |
6 Under 55B | |||
1st | Hunter Hanzlick | Hoisington | |
2nd | Rion Westhott | Pratt | |
3rd | Deegan O’Neal | Rice County | |
4th | Noah Young | Sublette | |
6 Under 61A | |||
1st | Jacob Pitcher | Goddard | |
2nd | Jerry Galemore | Team Lightning | |
3rd | Ryan Prince | Derby | |
4th | Jarrod Flax | Russell | |
6 Under 64A | |||
1st | Logan Baird | South Central Strykers | |
2nd | Michael Morey | Hutchinson | |
3rd | Shawn Ingwell | Abilene | |
4th | Dylan Knoll | Ellis | |
6 Under 67A | |||
1st | Austin Cross | Newton | |
2nd | Tre Pauda | Grant County | |
3rd | Curtis Moore | Great Bend | |
4th | Michael Stewart | Team Lightning | |
6 Under 76A | |||
1st | TJ West | ||
2nd | Nicholas Nece | ||
3rd | Mason Beagley | Russell | |
4th | Tayton Cunningham | Dodge City | |
6 Under 95A | |||
1st | R. Diego Maravilla | Grant County | |
2nd | Jacob Burns | Ellis | |
3rd | Maverick Miller | Grant County | |
8 Under 43A | |||
1st | Andrew Egan | El Dorado | |
2nd | Jacob Bonham | MAC | |
3rd | Anthony Cinotto | Goddard | |
4th | Gabriel Holmes | Goddard | |
8 Under 46A | |||
1st | Ethan Vandorn | MAC | |
2nd | Blas Atayde | Grant County | |
3rd | Ian Bruntz | MAC | |
8 Under 49A | |||
1st | Kyle Malek | Valley Center | |
2nd | Hunter Gregg | Great Bend | |
3rd | Cody Barry | MAC | |
4th | Garrett Swanson | WWC | |
8 Under 52A | |||
1st | Chad Hildebrand | Stafford | |
2nd | Daniel Law | Grant County | |
3rd | Lexi Sanders | Hoisington | |
4th | Jaden McRoberts | Dodge City | |
8 Under 52B | |||
1st | Alan Adams | Hodgeman | |
2nd | Ryan Deslauriers | Great Bend | |
3rd | Cole Brown | Team Lightning | |
4th | Austin Camacho | Dodge City | |
8 Under 52C | |||
1st | Scott Johnston | Hutchinson | |
2nd | Clay Weil | Dodge City | |
3rd | Cheyenne Jeffrey | Marion Jr | |
4th | Brennan Kipp | Goddard | |
8 Under 55A | |||
1st | Gage Wells | Derby | |
2nd | Derrick Brown | Team Lightning | |
3rd | Austin Ward | Lakin Mat Crew | |
4th | Tommy Lewis | MAC | |
8 Under 55B | |||
1st | Phillip Hamilton | Abilene | |
2nd | Gryphon Yergey | El Dorado | |
3rd | Emilio Tafallo | Hutchinson | |
4th | Tyler Bins | Northwest Jr Grizzlies | |
8 Under 55C | |||
1st | Chance Moses | Goddard | |
2nd | Alec Wetig | Great Bend | |
3rd | Austin Shell | Goddard | |
4th | Cody Clarke | Rice County | |
8 Under 55D | |||
1st | Cody Fox | Haysville | |
2nd | Cody McDonald | Derby | |
3rd | Aaron Starnes | Derby | |
4th | Nicholas Walper | Derby | |
8 Under 58A | |||
1st | Kaden Rohr | Russell | |
2nd | Landon Wood | Grant County | |
3rd | Zach Miller | Grant County | |
4th | Victor Ortiz | Dodge City | |
8 Under 58B | |||
1st | Cade Betz | Abilene | |
2nd | Drake Evert | South Central Strykers | |
3rd | Logan Shocklee | Stafford | |
8 Under 61A | |||
1st | Frankie Villarreal | Rice County | |
2nd | Austin Tanner | Ellsworth | |
3rd | Andrew Hachmeister | Russell | |
4th | Tyler Stone | Dodge City | |
8 Under 64A | |||
1st | Kyler Cox | Rice County | |
2nd | Paco Gloria | Maize | |
3rd | Trenton Uselton | Great Bend | |
8 Under 64B | |||
1st | Tucker Sweely | Newton | |
2nd | Jason Martinez | Gypsum | |
3rd | Darian Gonzales | Newton | |
4th | Marcus Foos | ||
8 Under 64C | |||
1st | Parker Smith | Derby | |
2nd | Alec Witt | Great Bend | |
3rd | Daryl Fisher | Southwest Grapplers | |
4th | Thomas Whipp | Hutchinson | |
8 Under 67A | |||
1st | Scott Beecher | Dodge City | |
2nd | Nic Augustin | WWC | |
3rd | Braden Holle | Valley Center | |
4th | Brett Woodruff | Goddard | |
8 Under 67B | |||
1st | Darric Cashier | Trailhands | |
2nd | Dalyn Chapman | MAC | |
3rd | Cordell Moore | Rice County | |
4th | Matthew Harrell | Haysville | |
8 Under 70A | |||
1st | Seneca Stucky | Hutchinson | |
2nd | Brandon Bachar | Russell | |
3rd | Tevin Briscoe | Southwest Grapplers | |
4th | Landon Younger | Ellis | |
8 Under 70B | |||
1st | Lewis Drake | Huguton | |
2nd | Austin McHenry | ||
3rd | Ian Rudzik | Grant County | |
4th | Nicholas Murillo | Hutchinson | |
8 Under 73A | |||
1st | Kade Sander | Great Bend | |
2nd | Mack Gowing | Goddard | |
3rd | Marquel Watson | Hutchinson | |
4th | Landon Cooper | Newton | |
8 Under 73B | |||
1st | Brooke Burns | Haysville | |
2nd | Daniel Hacker | Pratt | |
3rd | Steven Richerson | Andover Jr | |
4th | Anthony Schmidt | Meade County | |
8 Under 76A | |||
1st | Jared Langley | Newton | |
2nd | Jacob Norquest | Southwest Grapplers | |
3rd | Grady Kirkhart | Rice County | |
4th | Zach Finch | Southwest Grapplers | |
8 Under 80A | |||
1st | Chance Boor | Hoisington | |
2nd | Hillary Hurtado | Southwest Grapplers | |
3rd | Jonathan Isom | Hutchinson | |
4th | Alexis Schneider | Meade County | |
8 Under 80B | |||
1st | Kyle Palic | Marion Jr | |
2nd | Zach Romero | Grant County | |
3rd | David Ortiz | Valley Center | |
4th | Ian McDonald | Greater Gold | |
8 Under 88A | |||
1st | Zac Lewman | Marion Jr | |
2nd | Bryton Windom | Liberal | |
3rd | Austin Heller | Hodgeman | |
4th | Hunter Kennedy | Lakin Mat Crew | |
8 Under 120A | |||
1st | Zack Crick | Gray County | |
2nd | Leilani Vaipulu | Garden City | |
3rd | Montana Fuller | Lakin Mat Crew | |
4th | Tyson Toelkes | Trailhands Wrestling | |
10 Under 52A | |||
1st | Hunter Price | Jackson County | |
2nd | Rob Housley | WWC | |
3rd | Colton Jeffrey | Marion Jr | |
4th | Taylor Conrady | Lakin Mat Crew | |
10 Under 55A | |||
1st | Quintin Bigness | Junction City | |
2nd | Clay Johnson | MAC | |
3rd | Reno Berens | Stafford | |
10 Under 58A | |||
1st | Jake Greider | Derby | |
2nd | Austin Spencer | Great Bend | |
3rd | Keegan Amos | Southwest Grapplers | |
4th | Skyler Wise | Ellsworth | |
10 Under 61A | |||
1st | Anthony Calderon | Southwest Grapplers | |
2nd | Chance Pitcock | Russell | |
3rd | Bryce Morgan | El Dorado | |
4th | Jalen Karber | Team Lightning | |
10 Under 61B | |||
1st | Andrew Bailey | Winfield | |
2nd | Zachary Gregg | Great Bend | |
3rd | Jack Bever | Hutchinson | |
10 Under 64A | |||
1st | Chris Burley | Great Bend | |
2nd | Regis Weiss III | Russell | |
3rd | Kyle Macy | El Dorado | |
4th | Adrian Lange | Rice County | |
10 Under 64B | |||
1st | Kyle Ryan | MAC | |
2nd | Ben Becker | ||
3rd | Coner Hamilton | Pratt | |
4th | Austin Cantrell | Grant County | |
10 Under 64C | |||
1st | AJ Hurtado | Southwest Grapplers | |
2nd | Jared Page | Hutchinson | |
3rd | Drandon Rein | Abilene | |
4th | Brayden Putter | Marion Jr | |
10 Under 67A | |||
1st | Greg Burley | Great Bend | |
2nd | Nick Sells | Russell | |
3rd | Gage Younger | Ellis | |
3th | Thad Deaton | Liberal | |
10 Under 67B | |||
1st | Ryan Krouse | Russell | |
2nd | Chanse Syres | Team Lightning | |
3rd | Kyle Miller | Hutchinson | |
4th | Pablo Llamas | Newton | |
10 Under 70A | |||
1st | Kody Cox | Rice County | |
2nd | Austin Hughey | El Dorado | |
3rd | Dylan Johnson | Dodge City | |
4th | Mitchell Belle | Goddard | |
10 Under 70B | |||
1st | Dayton Winter | El Dorado | |
2nd | Amber Sparks | Team Lightning | |
3rd | Murdock Dechant | Dodge City | |
4th | Josh Reilly | Ellis | |
10 Under 73A | |||
1st | Riley Hunsicker | Ellis | |
2nd | Bryce Dakin | Emporia | |
3rd | Jake Gehring | Team Lightning | |
4th | Lance Bowley | MAC | |
10 Under 73B | |||
1st | Alex Thibault | Halstead | |
2nd | Ezio Voeghtly | Junction City | |
3rd | Lane Foster | Valley Center | |
4th | Jake Hardiman | Hodgeman | |
10 Under 73C | |||
1st | Austin Lopez | Ellis | |
2nd | Charles Garnette, Jr | Grant County | |
3rd | Mitchell Stewart | Team Lightning | |
4th | Brent Arnold | ||
10 Under 76A | |||
1st | Nash Karst | Russell | |
2nd | Joseph Umsheid | WWC | |
3rd | Josh Meis | Gray County | |
4th | Kregg Clarke | Rice County | |
10 Under 76B | |||
1st | Miles Johns | Newton | |
2nd | Brandon Williams | Derby | |
3rd | Tanner Page | Emporia | |
4th | Brody Carroll | Marion Jr | |
10 Under 79A | |||
1st | Preston Weigel | Russelll | |
2nd | Peyton Wingert | Halstead | |
3rd | Michael Pretorius | Derby | |
4th | Lawson Fiss | Hugoton | |
10 Under 79B | |||
1st | Tyler Kimple | Goddard | |
2nd | Aaron Pribil | Pratt | |
3rd | Jonathan Peterson | Liberal | |
4th | Tyler Godfrey | Meade County | |
10 Under 82A | |||
1st | Josh Thomson | Ellis | |
2nd | Michael Salas | Grant County | |
3rd | Matthew Vincent | Rice County | |
4th | Dalton Gonzales | Lakin Mat Crew | |
10 Under 82B | |||
1st | AJ Moore | Hodgeman | |
2nd | Jordan Gonzalez | Newton | |
3rd | Andrew Best | Ellis | |
4th | Dylan Bell | Hoisington | |
10 Under 85A | |||
1st | Trevor Kennedy | Lakin Mat Crew | |
2nd | Zach Klaers | Team Lightning | |
3rd | Andrew Guillen | Dodge City | |
4th | Jared Burrows | Lakin Mat Crew | |
10 Under 85B | |||
1st | Bryce Fortune | WWC | |
2nd | Jacob Eggers | Dodge City | |
3rd | Byrant Guillen | Dodge City | |
4th | Freddie Lemons | Hutchinson | |
10 Under 85C | |||
1st | Chance Demel | Hoisington | |
2nd | Hagen Hanzlick | Hoisington | |
3rd | Cole Lewman | Maarion Jr | |
4th | Kyle Call | El Dorado | |
10 Under 90A | |||
1st | Cayleb Campbell | Lakin Mat Crew | |
2nd | Brock Long | Ellis | |
3rd | Nathan Forbes | Trailhands Wrestling | |
4th | Jake Beecher | Dodge City | |
10 Under 90B | |||
1st | Jeremy Carrion | Sublette | |
2nd | Deoin Rodriguez | Grant County | |
3rd | Aaron Knoll | Ellis | |
4th | Brady Barnett | Gary County | |
10 Under 95A | |||
1st | Armando Sandoval | Grant County | |
2nd | Tyler Henning | Halstead | |
3rd | John Balthazor | Gypsum Valley | |
4th | Jared Gilmore | Pratt | |
10 Under 100A | |||
1st | Taylor Krier | MAC | |
2nd | Jake Bradley | Linn County Twisters | |
3rd | Otto Orosco | Grant County | |
4th | Evan Slater | Marion Jr | |
10 Under 100B | |||
1st | Tanner O’Donnell | Gypsum Valley | |
2nd | Evan Osner | MAC | |
3rd | Tanner Barnett | Gypsum Valley | |
4th | Colt Stairett | Hodgeman | |
10 Under 110A | |||
1st | Tylor Woodruff | Goddard | |
2nd | Emilio Duran | Grant County | |
3rd | Colten Lissolo | Hugoton | |
4th | Caleb Hooser | Valley Center | |
10 Under 110B | |||
1st | Will Kerschen | Team Brawlers | |
2nd | Cody Batt | Hoisington | |
3rd | Asher Segard | Greater Gold | |
4th | Sarah Burnett | El Dorado | |
10 Under 120A | |||
1st | Jeremy Sigler | Great Bend | |
2nd | Ivan Wood | Valley Center | |
3rd | Eric Hellirud | Hoisington | |
4th | Jake Brown | Winfield | |
10 Under 130A | |||
1st | Tarrin Viegra | Great Bend | |
2nd | Peyton Bullard | Hoisington | |
3rd | Trae Phillips | Dodge City | |
4th | Blaise Fountain | Valley Center | |
12 Under 64A | |||
1st | Ross Harris | Stafford | |
2nd | Matt Hildebrand | Stafford | |
3rd | Troy Crane | Team Lightning | |
4th | Jordon Osborn | Gray County | |
12 Under 68A | |||
1st | Colton Wray | Team Lightning | |
2nd | Seth Moyer | MAC | |
3rd | Beau Johnson | MAC | |
12 Under 72A | |||
1st | Tyson Schmidtberger | Russell | |
2nd | Zach Bailey | Winfield | |
3rd | Jerry Wise | Team Lightning | |
4th | Christian Smith | Derby | |
12 Under 76A | |||
1st | Alex Bontz | WWC | |
2nd | Cody Burgey | Hutchinson | |
3rd | Collin Dixon | South Center Strykers | |
4th | Marquel Harper | Team Lightning | |
12 Under 80A | |||
1st | Derek Schnittker | Hugoton | |
2nd | Alix Murphy | Valley Center | |
3rd | Braxston Medina | Southwest Grapplers | |
4th | Cole Luttig | MAC | |
12 Under 84A | |||
1st | Dawson Elliott | Goddard | |
2nd | Jake Umsheid | WWC | |
3rd | Zack Atkeson | Greater Gold | |
4th | Andre Thibault | Halstead | |
12 Under 84B | |||
1st | Bradley Little | Derby | |
2nd | Matt Moon | Derby | |
3rd | Tim Wise | Team Lightning | |
12 Under 88A | |||
1st | Levi Schneider | Ellsworth | |
2nd | Jon Barnat | Andover Jr | |
3rd | Razzy Morales | Grant County | |
4th | Michael William | Russell | |
12 Under 88B | |||
1st | Skyler Penthany | Lakin Mat Crew | |
2nd | Andy Shipman | Marion Jr | |
3rd | Dylan Standley | Southwest Grapplers | |
4th | Trevor Brock | Abilene | |
12 Under 92A | |||
1st | Trey Houlden | Goddard | |
2nd | Brady Ruggels | Russell | |
3rd | Jordan Ervin | South Central Strykers | |
4th | Gage Dewald | ||
12 Under 92B | |||
1st | Eddy Gomez | Southwest Grapplers | |
2nd | Zane Sanders | Hoisington | |
3rd | Josh Steele | Southwest Grapplers | |
4th | Colin Barr | Hutchinson | |
12 Under 96A | |||
1st | Kash Biddle | Winfield | |
2nd | Austin Baird | South Central Strykers | |
3rd | Jake Hattabaugh | Valley Center | |
4th | Linden Stueve | Emporia | |
12 Under 96B | |||
1st | Jack Diestelkamp | Junction City | |
2nd | Nikki Penthany | Lakin Mat Crew | |
3rd | Tyler Bishop | Hard Knox | |
4th | Alex Weller | Gypsum Valley | |
12 Under 100A | |||
1st | Lucas Cortez | El Dorado | |
2nd | Mark Peterson | Southwest Grapplers | |
12 Under 100B | |||
1st | Dakota Winter | El Dorado | |
2nd | Dylan Bolton | Meade | |
3rd | Garrett Fitzmier | Greater Gold | |
4th | Jared Knoll | Ellis | |
12 Under 105A | |||
1st | Zane Perez | Gray County | |
2nd | Cody Hill | Hugoton | |
3rd | Jordan Newton | Hutchinson | |
4th | Taylor Baird | South Central Strykers | |
12 Under 105B | |||
1st | Mitch Wiens | Team Lightning | |
2nd | Brad Wagner | Hutchinson | |
3rd | Devin Hacker | Pratt | |
12 Under 110A | |||
1st | JR Roman | Hutchinson | |
2nd | Braden Long | Ellis | |
3rd | Simon Sullivan | Great Bend | |
4th | Ethan Potts | Winfield | |
12 Under 115A | |||
1st | Sean Gaither | Northwest Jr | |
2nd | Johnathan Truman | WWC | |
3rd | Dillon Pfeifer | Ellis | |
4th | Hunter Stucky | Hutchinson | |
12 Under 120A | |||
1st | Colton Gentry | Rossville | |
2nd | Aaron DeLeon | Grant County | |
3rd | Chase Kreutzer | Pratt | |
4th | Darren Mueller | Hillsboro | |
12 Under 120B | |||
1st | Taylor Bullard | Hoisington | |
2nd | Michael Ashpole | Valley Center | |
3rd | Jake Frondroff | Hutchinson | |
4th | Austin Southards | Valley Center | |
12 Under 130A | |||
1st | Grant Stairett | Hodgeman | |
2nd | Louis Barley | Great Bend | |
3rd | Royce Williams | Sublette | |
4th | Gage Knudson | Junction City | |
12 Under 140A | |||
1st | Clinton Janzen | Hesston | |
2nd | Trey Chavez | Derby | |
3rd | Gavin Miller | Rice County | |
4th | Dayton Crist | Southwest Grapplers | |
12 Under 130A | |||
1st | Devon Rudzik | Hodgeman | |
2nd | Logan Gaskill | Emporia | |
3rd | Max Petterson | Sublette | |
12 Under 165A | |||
1st | Josh Hicks | Maize | |
2nd | Jesse Trent | Dodge City | |
3rd | Tyler Ediger | Dodge City | |
4th | Seth Bohman | Valley Center | |
12 Under 215A | |||
1st | Trey Page | Northwest Jr Grizzlies | |
2nd | Kalen Potts | Winfield | |
3rd | Jacob Seyferth | Southwest Grapplers | |
14 Under 85A | |||
1st | Devin Bingham | Burlingame | |
2nd | Jack Wenzel | Goddard | |
3rd | Matthew Escareno | Goddard | |
4th | Zach Biggs | Garden City | |
14 Under 95A | |||
1st | Jesse Gantz | Pratt | |
2nd | Justin Rose | Emporia | |
3rd | Robbie Bousquet | Derby | |
4th | John Redetzke | Hoisington | |
14 Under 115A | |||
1st | Sal Torar | Emporia | |
2nd | Josh Witt | Junction City | |
3rd | Codie Bontz | WWC | |
4th | Gage Betz | Abilene | |
14 Under 120A | |||
1st | Blake Peters | Great Bend | |
2nd | Zane Linder | Northwest Jr | |
3rd | Justin Cook | Stafford | |
4th | Josh Swafford | Northwest Jr | |
14 Under 130A | |||
1st | Dillon Kinderknecht | Ellis | |
2nd | Nicholas Mueller | Hillsboro | |
3rd | Nick Thibault | Halstead | |
4th | Alex Anderson | Lakin Mat Crew | |
14 Under 140A | |||
1st | Caleb Cook | Trailhands | |
2nd | John Lynch | Lakin Mat Crew | |
3rd | Ethan Anno | Trailhands | |
4th | Scott Dorris | Northwest Jr | |
14 Under 155A | |||
1st | Mark Kolmer | Emporia | |
2nd | Alexander Ivanov | Garden City | |
3rd | Evan Johnson | Greater Gold | |
4th | Jason Prater | Gypsum | |
14 Under 190A | |||
1st | Jayden Bird | Northwest Jr | |
2nd | Steven Kyler | Ellsworth | |
14 Under 205A | |||
1st | Forrest Stucky | Hutchinson | |
2nd | Brock Heithaus | Northwest Jr | |
3rd | Tyler Uselton | Great Bend |