Hutchinson/Team Lightning Open February 12, 2011
|
|||
6/37-A | 1st | Austin Kreutzer | Jr. Panther Wrestling Club |
2nd | Daisy Herrman | Pratt Wrestling Club | |
3rd | Logan Peterson | MAC Wrestling Club | |
4th | Sierra Ferguson | Great Bend Wrestling Club | |
6/37 | 1st | Emanuel Prieto | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Lilly Herrman | Pratt Wrestling Club | |
3rd | Colby Bannon | Bulldog Wrestling Club | |
4th | Trevor Dewitt | Renegades Wrestling Club | |
6/40-A | 1st | AB Stokes | Renegades Wrestling Club |
2nd | Gavin Moore | Jr. Panther Wrestling Club | |
3rd | Nick Treaster | Newton Wrestling | |
4th | Josiah Ball | Great Bend Wrestling Club | |
6/40-B | 1st | Ethan Burgess | Rock Creek Kids |
2nd | Trae England | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Daniel Roth | Ottawa | |
4th | Trapper Shore | Clearwater Wrestling Club | |
6/43-A | 1st | Dalton Weber | Pratt Wrestling Club |
2nd | Lorenzo Cruzen | MAC Wrestling Club | |
3rd | Carter Underhill | Hill City Wrestling Club | |
4th | Luke Barker | Larned Wrestling | |
6/43-B | 1st | Antonio Robinson | Wichita Wrestling Club |
2nd | Owen Eck | Team Brawlers Wrestling Club | |
3rd | Dawsyn Valdois | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
4th | Jax Heneha | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
6/43-C | 1st | Christopher Coates | Rock Creek Kids |
2nd | Nakaylen Shabazz | Boo's | |
3rd | Skyler McMullen | Great Bend Wrestling Club | |
4th | Tanner Newell | Greensburg Wrestling Club | |
6/46-A | 1st | Kaden Spragis | Pratt Wrestling Club |
2nd | Troy Allen | Derby Wrestling | |
3rd | Garrett Davis | Augusta Wrestling Club | |
4th | Daniel Helmers | Clearwater Wrestling Club | |
6/46-B | 1st | Joseph Ord | Chaparral Wrestling Club |
2nd | Cooper Ragnoni | Salina Wrestling Club | |
3rd | Zachary Wessly | Maize Wrestling Club | |
4th | Cannon Carey | Augusta Wrestling Club | |
6/46-C | 1st | Zachary Wessly | Maize Wrestling Club |
2nd | Christopher Peuitt | Winfield | |
3rd | Keyven Schroeder | Great Bend Wrestling Club | |
4th | Brooke Wentworth | Clearwater Wrestling Club | |
6/46-C | 1st | Keyson Halling | Clearwater Wrestling Club |
2nd | Connor Pore | Greensburg Wrestling Club | |
3rd | Elijah Andrews | MAC Wrestling Club | |
4th | TJ Marshall | Jr. Panther Wrestling Club | |
6/49-A | 1st | Matthew Rodriguez | Salina Wrestling Club |
2nd | Kamden Huneycutt | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
3rd | Evan Graham | Wolf Pack Wrestling Club | |
6/49-B | 1st | Braden Black | Bulldog Wrestling Club |
2nd | Angel Simmons | Team Xtreme | |
3rd | Jonah Remsberg | Newton Wrestling | |
4th | Jai Watson | team2sweet | |
6/49-C | 1st | Hogan Dawson | Smoky Valley Wrestling Club |
2nd | Weston Bratton | Augusta Wrestling Club | |
3rd | Braxton Linden | Renegades Wrestling Club | |
4th | Dylan Ferguson | Great Bend Wrestling Club | |
6/49-D | 1st | Joe Slechta | Newton Wrestling |
2nd | Titan Heneha | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Lachlan Watkins | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
4th | Aushae Hannon | Maize Wrestling Club | |
6/52-A | 1st | Jerrdon Fisher | Kansas Young Guns Wrestling Club |
2nd | Anthony Brown | Wolf Pack Wrestling Club | |
3rd | Phoenix Rothenberger | Goddard Wrestling Club | |
4th | Sam Elliott | Team Lightning Wrestling Club | |
6/52-B | 1st | Brock Schell | El Dorado |
2nd | Tate Blasi | Carrol Jr Wrestling Club | |
3rd | Keegan Beavers | Rose Hill Wrestling Club | |
4th | Drew Veatch | El Dorado | |
6/52-C | 1st | Drew Bugner | Team Brawlers Wrestling Club |
2nd | Colin Henderson | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Sam Duling | Derby Wrestling | |
4th | Joahua Prebble | Renegades Wrestling Club | |
6/52-D | 1st | Ty Gumeringer | Wichita Wrestling Club |
2nd | Jaxson Green | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Collin Pearson | MAC Wrestling Club | |
4th | Ben Walter | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
6/52-E | 1st | Karson Scheuler | Hutchinson Kids Wrestling Club |
2nd | Austin Huehl | Salina Wrestling Club | |
3rd | Jaytin Gumm | MAC Wrestling Club | |
4th | Elijah Archuleta | Smoky Valley Wrestling Club | |
6/55-A | 1st | Steven Hall | Goddard Wrestling Club |
2nd | Sawyer Schmidt | Augusta Wrestling Club | |
3rd | Tristan Rathbone | Hillsboro Wrestling Club | |
4th | Jacob Ranzau | Valley Center Wrestling Club | |
6/55-B | 1st | Devin Siebert | Rock Creek Kids |
2nd | Mason Haugsness | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Logan Lubbers | Carrol Jr Wrestling Club | |
4th | Colton Prothro | Salina Wrestling Club | |
6/58-A | 1st | Koda Dipman | Pratt Wrestling Club |
2nd | Zachariah Morford | Carrol Jr Wrestling Club | |
3rd | Tayler Brown | Emporia Kids Wrestling | |
4th | Draxtin Hovis | Plainville Wrestling Club | |
6/58-B | 1st | Dallas Gould | Valley Center Wrestling Club |
2nd | Curtis Whitenack | MAC Wrestling Club | |
3rd | Broc Eastman | Carrol Jr Wrestling Club | |
4th | Preston Bratton | Augusta Wrestling Club | |
6/61-A | 1st | Dylan Gantz | Pratt Wrestling Club |
2nd | Brett Turner | Valley Center Wrestling Club | |
3rd | Dominic Gloria | Rose Hill Wrestling Club | |
4th | Levi Stevenson | Hoisington Jr. Cardinals | |
6/61-B | 1st | Carson Giese | Goddard Wrestling Club |
2nd | Livia Swift | Pratt Wrestling Club | |
3rd | Asher Navarro | Gray County Kids Wrestling | |
4th | Nicolas Lange | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
6/64-A | 1st | Adrian Elsen | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Brent Parkhurst | Goddard Wrestling Club | |
3rd | Blake Teichman | Jr. Panther Wrestling Club | |
4th | Connor Padgett | Hillsboro Wrestling Club | |
6/70-A | 1st | Scott Heilman | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Mikyn Hamlin | Hugoton Wrestling Club | |
3rd | Cameron Konkel | Pratt Wrestling Club | |
4th | Chayse Gruber | Great Bend Wrestling Club | |
6/80-A | 1st | Hunter Teasley | Pratt Wrestling Club |
2nd | Luke Bates | Renegades Wrestling Club | |
3rd | Sailor Peterson | MAC Wrestling Club | |
4th | Jayden Martin | Augusta Wrestling Club | |
6/100-A | 1st | Bo West | Greensburg Wrestling Club |
2nd | Hayden Laymon | Renegades Wrestling Club | |
3rd | Cole Gilliland | Hoisington Jr. Cardinals | |
4th | Diego Gutierrez | Northwest Jr. Grizzlies | |
8/43-A | 1st | Caleb Pavlacka | Team Brawlers Wrestling Club |
2nd | Kobe Chavez | Ulysses Kids Wrestling | |
3rd | Caiden Wilson | Winfield Wrestling Club | |
4th | Gavin Luckner | Clearwater Wrestling Club | |
8/46-A | 1st | Devon Weber | Pratt Wrestling Club |
2nd | Colby Schreiner | Goddard Wrestling Club | |
3rd | Quentin Pauda | Ulysses Kids Wrestling | |
4th | William Gomez | El Dorado | |
8/49-A | 1st | Ian Demoss | Northwest Jr. Grizzlies |
2nd | Silas Pineda | Greater Gold | |
3rd | Kaiser Pelland | Pratt Wrestling Club | |
4th | Drew Demoss | Northwest Jr. Grizzlies | |
8/49-B | 1st | Wesly Guerra | Carrol Jr Wrestling Club |
2nd | Brayden Hines | Hays | |
3rd | Tucker Underwood | El Dorado | |
4th | Kaden Carson | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
8/52-A | 1st | Rhett Edmonson | Salina Wrestling Club |
2nd | Alyeus Craig | Valley Center Wrestling Club | |
3rd | Kolbey Huneycutt | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
4th | Jace Tremblay | Smoky Valley Wrestling Club | |
8/52-B | 1st | Justin Ashenfelter | Augusta Wrestling Club |
2nd | Dakota Cook | Goddard Wrestling Club | |
3rd | Ethan Hurley | Ellsworth Co. Kids Wrestling | |
4th | Adan Garcia | Jr. Panther Wrestling Club | |
8/55-A | 1st | Cayden Hughbanks | Maize Wrestling Club |
2nd | Braden Ledford | Winfield Wrestling Club | |
3rd | Aiden Niedens | Team Brawlers Wrestling Club | |
4th | Brantley Baldwin | Great Bend | |
8/55-B | 1st | Jayden Escamilla | Greater Gold |
2nd | Fenton Brozek | Gray County Kids Wrestling | |
3rd | Quinton Brown | Augusta | |
4th | Tank Keeter | Team Brawlers Wrestling Club | |
8/55-C | 1st | Gage Conde | Jr. Panther Wrestling Club |
2nd | Damion Rivas | Great Bend Wrestling Club | |
3rd | Brecken Phipps | Wolf Pack Wrestling Club | |
4th | Mehki Ford | team2sweet | |
8/58-A | 1st | Alec McCuan | Maize Wrestling Club |
2nd | Easton Taylor | Manhattan Optimist Kids W.C. | |
3rd | Bryce Wells | Derby Wrestling | |
4th | Matthew Gottschalk | Carrol Jr Wrestling Club | |
8/58-B | 1st | Izaiah DeValle | Hutchinson |
2nd | Hunter Shore | Clearwater Wrestling Club | |
3rd | Nathan Oswald | Clearwater Wrestling Club | |
4th | Karter Riley | Andover Jr. Wrestling Club | |
8/58-C | 1st | Tre' Garcia | Jr. Panther Wrestling Club |
2nd | Isaac Klassen | Salina Wrestling Club | |
3rd | Layton Holden | Great Bend Wrestling Club | |
4th | Camden Aldrich | Goddard | |
8/61 | 1st | Mark Butcher | Team Brawlers Wrestling Club |
2nd | Christian Hannon | Maize Wrestling Club | |
3rd | Kray True | Salina Wrestling Club | |
4th | Boone Roberson | Newton Wrestling | |
8/61-B | 1st | Gunnar Smith | Ottowa |
2nd | Maximus Sublete | Team Lightning Wrestling Club | |
3rd | Jace Fisher | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
4th | Landon Curnutt | Ellsworth Co. Kids Wrestling | |
8/61--C | 1st | Kyle Doll | Gray County Kids Wrestling |
2nd | Dawson Driskell | NW. Jr Grizzlies | |
3rd | Gregory Holcomb | Derby Wrestling | |
4th | Jalen Jones | Team Lightning Wrestling Club | |
8/64-A | 1st | Grant Treaster | Newton Wrestling |
2nd | JD Robson | Greater Gold | |
3rd | Sawyer Mock | Newton Wrestling | |
4th | Levi Sutton | Salina Wrestling Club | |
8/64-B | 1st | Malachi Holmes | Hesston Kids Wrestling |
2nd | Jacob Martin | Augusta Wrestling Club | |
3rd | Brady Myers | Renegades Wrestling Club | |
4th | Noah Salazar | Renegades Wrestling Club | |
8/64-C | 1st | Alexander DeGuzman | Junction City Wrecking Crew |
2nd | Aden Temanson | Pratt Wrestling Club | |
3rd | Derek Roadhouse | Pratt Wrestling Club | |
4th | Ian Graham | Wolf Pack Wrestling Club | |
8/64-D | 1st | Bryce Winsor | Pratt Wrestling Club |
2nd | Clayton Edwards | Jr. Panther Wrestling Club | |
3rd | Cade Halling | Clearwater Wrestling Club | |
4th | Gavin Murphy | Great Bend Wrestling Club | |
8/67 | 1st | Tyler Allen | Derby Wrestling |
2nd | Samuel Loerke | Northwest Jr. Grizzlies | |
3rd | Cade Miller | team2sweet | |
4th | Avey Arana | Greater Gold | |
8/67-B | 1st | Hunter Seier | Derby Wrestling |
2nd | Nichole Moore | Jr. Panther Wrestling Club | |
3rd | Quentin Boxberger | Hoisington Jr. Cardinals | |
4th | Kobe Hicks | Wolf Pack Wrestling Club | |
8/67-C | 1st | Hunter Xanders | Derby Wrestling |
2nd | Noah Tajchmana | Hutchinson | |
3rd | Trevan Jones | Renegades Wrestling Club | |
4th | Jaycee Rausch | MAC Wrestling Club | |
8/70-A | 1st | Drake Siebert | Rock Creek Kids |
2nd | Max Shannon | Winfield Wrestling Club | |
3rd | Taidon Wills | Winfield Wrestling Club | |
4th | Devin Gomez | Hillsboro Wrestling Club | |
8/70-B | 1st | Ashlind Gumpenberger | Greensburg Wrestling Club |
2nd | Henry Hein | Newton Wrestling | |
3rd | Diego Arellano | Newton Wrestling | |
4th | Charles Pearson | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
8/73 | 1st | Kyle Haas | Valley Center Wrestling Club |
2nd | Ryan Henderson | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Ethan Garate | Emporia Kids Wrestling | |
4th | Gage McDonald | Greensburg Wrestling Club | |
8/73-B | 1st | Cameron Cartagena | Winfield Wrestling Club |
2nd | Cole Thomison | Winfield Wrestling Club | |
3rd | Ki Vanscyoc | Hoisington Jr. Cardinals | |
4th | Gage Taylor | Pratt Wrestling Club | |
8/76-A | 1st | Jayce Hamel | Hill City Wrestling Club |
2nd | Garrett Schrandt | Carrol Jr Wrestling Club | |
3rd | Jonah Andrews | MAC Wrestling Club | |
4th | Gilbert Ortiz | Wolf Pack Wrestling Club | |
8/80-A | 1st | Duwayne Villapando | Boo's |
2nd | Jordan Finnesy | Plainville Wrestling Club | |
3rd | Wyatt Pedigo | Hoisington Jr. Cardinals | |
4th | Joshua Ball | Great Bend Wrestling Club | |
8/80 | 1st | Mason Dean | Greensburg Wrestling Club |
2nd | Caleb Waltner | Newton Wrestling | |
3rd | Dakota Everett | Wolf Pack Wrestling Club | |
4th | Austin Carlson | Goddard Wrestling Club | |
8/88-A | 1st | Ayston Perez | Ulysses |
2nd | Dax Hopp | Smoky Valley Wrestling Club | |
3rd | Kolby Clanton | Newton Wrestling | |
4th | Myles Thompson | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
8/88-B | 1st | Jackson Hartley | Team Haysville |
2nd | Micheal Nuefeld | Newton Wrestling | |
3rd | Alexia Mushi | Wolf Pack Wrestling Club | |
4th | Haley Schafer | MAC Wrestling Club | |
8/100-A | 1st | Henry Claassen | Newton Wrestling |
2nd | Harrison Munro | Wichita North Wrestling Club | |
3rd | Nicholas Martin | Derby Wrestling | |
4th | Sterling Harp | Smoky Valley Wrestling Club | |
8/110-A | 1st | Alex Perkins | MAC Wrestling Club |
2nd | Deston Miller | team2sweet | |
3rd | Hunter Helmer | Marion Jr. Wrestling Club | |
4th | Cade Alleven | Hillsboro Wrestling Club | |
8/HWT | 1st | Tony Caldwell | Wichita North Wrestling Club |
2nd | Cody Pearson | Valley Center Wrestling Club | |
3rd | Deacon Stevenson | Hoisington Jr. Cardinals | |
4th | JJ Martin | Augusta Wrestling Club | |
10/55-A | 1st | Cagen Wallace | Greater Gold |
2nd | Braxton Edwards | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Gauge Small | Bulldog Wrestling Club | |
4th | Logan Parker | Bulldog Wrestling Club | |
10/58-A | 1st | Adam Whitson | Team Lightning Wrestling Club |
2nd | Alec Segarra | Hill City Wrestling Club | |
3rd | Ashten Dodson | Bulldog Wrestling Club | |
4th | Trace Parks | Derby Wrestling | |
10/58-B | 1st | Alex McPhail | Gray County Kids Wrestling |
2nd | Adam McPhail | Gray County Kids Wrestling | |
3rd | Kyle Sackett | Rose Hill Wrestling Club | |
4th | Trey Simons | Emporia Kids Wrestling | |
10/61-A | 1st | Cauy Wallace | Greater Gold |
2nd | Braiden Lynn | Colby Kids Wrestling Club | |
3rd | Chandler Schoenberger | Russell Wrestling Club | |
4th | Jagger Reese | Gray County Kids Wrestling | |
10/61-B | 1st | Donald Stafford | Team Xtreme |
2nd | Ian Rayas | Ulysses Kids Wrestling | |
3rd | Austin Roth | Ottawa | |
4th | JJ Guymon | Greater Gold | |
10/64-A | 1st | Wyatt Angel | Hugoton |
2nd | Adam Birch | Carrol Jr Wrestling Club | |
3rd | Landon Klassen | Salina Wrestling Club | |
4th | Jacob Lowen | Goddard Wrestling Club | |
10/67-A | 1st | Sion Audrain | Greater Gold |
2nd | Cooper Ross | Derby Wrestling | |
3rd | Theron Tucker | Scott City Takedown Club | |
4th | Tanner Asper | Chaparral Wrestling Club | |
10/67-B | 1st | Brian Gates | team2sweet |
2nd | Sean Calderon | Gray County Kids Wrestling | |
3rd | Larry Nadeau | Emporia Kids Wrestling | |
4th | Ronnie Fry | Gray County Kids Wrestling | |
10/67-C | 1st | Juan Carlos Terrazas | Ulysses Kids Wrestling |
2nd | Bryar Higgins | Jr. Panther Wrestling Club | |
3rd | Julion Falco | Salina Wrestling Club | |
4th | Wyatt Jones | Valley Center Wrestling Club | |
10/67-D | 1st | Dayne Yott | Hoisington Jr. Cardinals |
2nd | Evan Dean | El Dorado | |
10/70-A | 1st | Cade Lindsey | Derby Wrestling |
2nd | Crew Squires | Derby Wrestling | |
3rd | Collin Pavlacka | Team Brawlers Wrestling Club | |
4th | Haleigh Harper | Manhattan Optimist Kids W.C. | |
10/70-B | 1st | Camron Drake | Manhattan Optimist Kids W.C. |
2nd | Denton Jacobson | Smoky Valley Wrestling Club | |
3rd | Cale Blasi | Carrol Jr Wrestling Club | |
4th | Jason Wagoner | Northwest Jr. Grizzlies | |
10/70-C | 1st | Brett Winsor | Pratt Wrestling Club |
2nd | Brynton Crews | MAC Wrestling Club | |
3rd | Nolan Foth | Salina Wrestling Club | |
4th | Juian Guerra | Carrol Jr Wrestling Club | |
10/73-A | 1st | Dayton Porsch | Hoxie Wrestling |
2nd | Ethan Hamel | Hill City Wrestling Club | |
3rd | Bubba Wilson | Manhattan Optimist Kids W.C. | |
4th | Hunter Williams | Emporia Kids Wrestling | |
10/73-B | 1st | Brett Nobbs | Team Lightning Wrestling Club |
2nd | Tanner Dewey | Gray County Kids Wrestling | |
3rd | Derrek Sherwood | Wolf Pack Wrestling Club | |
4th | Jackson Schell | El Dorado | |
10/76-A | 1st | Triston Wills | Winfield Wrestling Club |
2nd | Cayden Atkins | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
3rd | Isaac Williams | Emporia Kids Wrestling | |
4th | Conner Born | Hill City Wrestling Club | |
10/76-B | 1st | Mercedes Gassmann | Garden Plain Wrestling Club |
2nd | Jacob Riess | Rock Creek Kids | |
3rd | Andrew Reed | Goddard Wrestling Club | |
4th | Layton Lewis | Valley Center Wrestling Club | |
10/76-C | 1st | Santana Colbert | Wolf Pack Wrestling Club |
2nd | Ke-Von Ford | team2sweet | |
3rd | Hunter Miller | Bulldog Wrestling Club | |
4th | Austin Monroe | Chaparral Wrestling Club | |
10/79-A | 1st | Garrett Lange | Kansas Young Guns Wrestling Club |
2nd | Payton Stoffel | Valley Center Wrestling Club | |
3rd | Luke Johnson | Northwest Jr. Grizzlies | |
4th | Cole Schroeder | Russell Wrestling Club | |
10/79-B | 1st | Garrett Starks | Hutchinson Kids Wrestling Club |
2nd | Kaden Davis | Newton Wrestling | |
3rd | Stone Reese | Gray County Kids Wrestling | |
4th | Brayden Powell | Great Bend Wrestling Club | |
10/82-A | 1st | Troy Fisher | Kansas Young Guns |
2nd | Hayden Miller | Renegades | |
3rd | Wyatt Hayes | Scott City Takedown Club | |
4th | Cody Niblack | Bulldog Wrestling Club | |
10/82-B | 1st | Marshall Faurot | Garden Plain |
2nd | Garet Walker | Gray County | |
3rd | Keith Klassen | Salina Wrestling Club | |
4th | Kyler McGlachlin | Carrol Jr Wrestling Club | |
10/85-A | 1st | Mitchell Hamlin | Hugoton Wrestling Club |
2nd | Jaysen Lambert | Gray County Kids Wrestling | |
3rd | Mikey Wagoner | Manhattan | |
4th | Payton Webb | Salina Wrestling Club | |
10/85-B | 1st | Kaleb LaPointe | Gray County Kids Wrestling |
2nd | Tyler Whipple | Russell Wrestling Club | |
3rd | Coy Moran | El Dorado | |
4th | Jack Nivison | Rose Hill Wrestling Club | |
10/90-A | 1st | Chance Rodriguez | Greater Gold |
2nd | Christopher Ball | Great Bend Wrestling Club | |
3rd | Dylan Newton | Gray County Kids Wrestling | |
4th | Tucker Branum | Colby Kids Wrestling Club | |
10/90-B | 1st | Tucker Mayhugh | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Dalton Johnson | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Alex Rodriguez | Wichita North Wrestling Club | |
4th | Brayden Fundenberger | Renegades Wrestling Club | |
10/95-A | 1st | Joshua Seabolt | Gray County Kids Wrestling |
2nd | Riley Smith | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Braden Morgan | El Dorado | |
4th | Nikolaus Self | Derby Wrestling | |
10/100-A | 1st | Quinton Hicks | Northwest Jr. Grizzlies |
2nd | Nick Mahan | Hugoton Wrestling Club | |
3rd | Travis Phelps | Derby Wrestling | |
4th | Kyle Smith | Maize Wrestling Club | |
10/100-B | 1st | Alex Sweet | Salina Wrestling Club |
2nd | Jesse Bates | Renegades Wrestling Club | |
3rd | Garrett Rausch | MAC Wrestling Club | |
10/110-A | 1st | Nick Davenport | Salina Wrestling Club |
2nd | Cauy Thomas | Chaparral Wrestling Club | |
3rd | Kale Mog | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
4th | Colby Beer | Newton Wrestling | |
10/110-B | 1st | Justin Lamatsch | Pratt Wrestling Club |
2nd | Nick Lehman | Andover Jr. Wrestling Club | |
3rd | Luke Lanning | Marion Jr. Wrestling Club | |
4th | Cheyenne Niblack | Bulldog Wrestling Club | |
10/130-B | 1st | Hunter Christensen | Manhattan Optimist Kids W.C. |
2nd | Tyler Palic | Marion Jr. Wrestling Club | |
3rd | PJ Smith | Wichita North Wrestling Club | |
4th | Chris Turner | Andover Jr. Wrestling Club | |
10/130-B | 1st | Dylan Yott | Hoisington Jr. Cardinals |
2nd | Aiden Eastman | Carrol Jr Wrestling Club | |
3rd | Brennon Turner | Valley Center Wrestling Club | |
4th | Timothy Farmer | Bulldog Wrestling Club | |
10/150-A | 1st | Trey VanPelt | Hays |
2nd | Jarret Mclinden | Marion Jr. Wrestling Club | |
3rd | Christopher Krenzin | Abilene Kids Wrestling Club | |
10/170-A | 1st | Marquis Hannon | Maize Wrestling Club |
2nd | Mitchell Maldaner | Smoky Valley Wrestling Club | |
3rd | Bryce Tibbett | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
12/68-A | 1st | Chase Weber | Brawlers |
2nd | Jose Andrade | Wolf Pack Wrestling Club | |
3rd | Zackory Neria | Team Xtreme | |
4th | Austin Constable | Ottawa | |
12/72-A | 1st | Tanner Smith | Derby Wrestling |
2nd | Caleb Bartel | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
3rd | Brody Roberson | Newton Wrestling | |
4th | Antonio Krolikowski | Andover Jr. Wrestling Club | |
12/72-B | 1st | Dallas Boone | Valley Center Wrestling Club |
2nd | Brennan Wald | Newton Wrestling | |
3rd | August Farmer | Bulldog Wrestling Club | |
4th | Colton Studebaker | El Dorado | |
12/76-A | 1st | Jarrett Jurgens | Greater Gold |
2nd | Zachary Grantham | Goddard Wrestling Club | |
3rd | Jacob Berven | Abilene Kids Wrestling Club | |
4th | Andrew Trowbridge | MAC Wrestling Club | |
12/76-B | 1st | Chance Sorell | Salina Wrestling Club |
2nd | Brendan McCandless | Stafford County Wrestling | |
3rd | Hannah Kreutzer | Jr. Panther Wrestling Club | |
4th | Ben Crump | Great Bend Wrestling Club | |
12/80-A | 1st | Will Spexarth | Goddard Wrestling Club |
2nd | Tristan Porsch | Hoxie Wrestling | |
3rd | Logan Treaster | Newton Wrestling | |
4th | Cordon Rowley | Renegades Wrestling Club | |
12/80-B | 1st | Tyler Boone | Valley Center Wrestling Club |
2nd | Kevin Robinson | Wichita Wrestling Club | |
3rd | Braden O'Donnell | Team Xtreme | |
4th | Noah Hicks | Rose Hill Wrestling Club | |
12/84-A | 1st | Micheal Prieto | Greater Gold |
2nd | Trey Hoerner | Abilene Kids Wrestling Club | |
3rd | Nick Lucas | Great Bend Wrestling Club | |
4th | Dalton Juenemann | Manhattan Optimist Kids W.C. | |
12/84-B | 1st | Rance Tucker | Pratt Wrestling Club |
2nd | Austin Sims | Hesston Kids Wrestling | |
3rd | Tanner Temple | Renegades Wrestling Club | |
4th | Garrett Bartel | Team Lightning Wrestling Club | |
12/88-A | 1st | Andrew Johnson | Northwest Jr. Grizzlies |
2nd | Jalin Harper | Manhattan Optimist Kids W.C. | |
3rd | Dalton Hensley | Ellis Wrestling Club | |
4th | Keegen Tabing | Northwest Jr. Grizzlies | |
12/88-B | 1st | Dalton Barker | Larned Wrestling |
2nd | Tannis Everett | Ulysses Kids Wrestling | |
3rd | Alex Foxworthy | Wolf Pack Wrestling Club | |
4th | Darion Luckner | Clearwater Wrestling Club | |
12/92-A | 1st | Jonathon Ball | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Don Boone | Valley Center Wrestling Club | |
3rd | Mason Wallace | Manhattan Optimist Kids W.C. | |
4th | Kelton Suchy | Russell Wrestling Club | |
12/96-A | 1st | Cody Liles | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Pedro Ordonez | Hugoton Wrestling Club | |
3rd | Quinton LaPointe | Gray County Kids Wrestling | |
4th | Austin Golden | Smoky Valley Wrestling Club | |
12/96-B | 1st | Conner Fielder | Pratt Wrestling Club |
2nd | Nolan Hughes | Hutchinson Kids Wrestling Club | |
3rd | Gabe Hamel | Hill City Wrestling Club | |
4th | Ethan Hewitt | Newton Wrestling | |
12/96-C | 1st | Rocky Landwehr | Winfield Wrestling Club |
2nd | Dominic Reed | Ottawa | |
3rd | Kimberly Murphy | Great Bend Wrestling Club | |
4th | Tristin Carswell | Team Lightning Wrestling Club | |
12/100-A | 1st | Peyton Smith | Winfield |
2nd | Dalton Prosser | Pratt | |
3rd | Davon Spexarth | Brawlers | |
4th | Gage Gottschalk | Carrol Jr Wrestling Club | |
12/100-B | 1st | Beck Elliott | Smokey Valley |
2nd | Noah Lackey | Smokey Valley | |
3rd | Dylan Kaltenbach | Greensburg Wrestling Club | |
4th | Shane Pauda | Ulysses | |
12/105-A | 1st | Kendall Biddle | Winfield Wrestling Club |
2nd | Garrett Xanders | Derby Wrestling | |
3rd | Corey Wertz | Oakley | |
4th | Cameron Hughbanks | Maize Wrestling Club | |
12/105-B | 1st | Jayden Anderson | Newton |
2nd | Kade Remsberg | Newton | |
3rd | Tyler Donley | Wolf Pack Wrestling Club | |
4th | Dymond Piper | Junction City Wrecking Crew | |
12/110-A | 1st | Eann Ellingson | Kansas Young Guns Wrestling Club |
2nd | Clayton Peterson | Team Lightning Wrestling Club | |
3rd | Justin McPhillips | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
4th | Standard Brown | Pratt Wrestling Club | |
12/115-A | 1st | Kyle True | Salina Wrestling Club |
2nd | Jesse Nunez | Greater Gold | |
3rd | Jadyn Schulte | Garden Plain Wrestling Club | |
4th | Conor Craig | Team Lightning Wrestling Club | |
12/120-A | 1st | Christian Rivas | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Kobe Unruh | MAC Wrestling Club | |
3rd | Kyler King | Salina Wrestling Club | |
12/130-A | 1st | Easton Ryser | Salina Wrestling Club |
2nd | Jack Goertzen | Team Lightning Wrestling Club | |
3rd | Nathan Simhiser | Hillsboro Wrestling Club | |
4th | Kaden Lewis | Valley Center Wrestling Club | |
12/140-A | 1st | Jack Helvey | Salina Wrestling Club |
2nd | Luis Marino | Dodge City | |
3rd | Joe Daniels | Clearwater Wrestling Club | |
4th | Michael Mar | Salina Wrestling Club | |
12/150-A | 1st | Nick Nece | Wichita Wrestling Club |
2nd | Cole Trent | Dodge City Wrangler Wrestling | |
3rd | Corey Atkins | Kansas Young Guns Wrestling Club | |
4th | Landen Urban | Hoisington Jr. Cardinals | |
12/165-A | 1st | Riley Munoz | Renegades Wrestling Club |
2nd | Ty Goss | McPherson | |
12/190-A | 1st | Diego Maravilla | Ulysses Kids Wrestling |
2nd | Johnathan Salinas | Wichita Wrestling Club | |
3rd | Tre Stevenson | Hosington | |
14/85-A | 1st | Andrew Egan | Boo's |
2nd | Kaleb Fewin | Wolf Pack | |
3rd | Ethan VanDorn | Smokey Valley | |
4th | Chase Depew | Hutchinson | |
14/95-A | 1st | Matthew Rayas | Ulysses Kids Wrestling |
2nd | Samuel Roy | Carrol Jr Wrestling Club | |
3rd | Jacob Bonham | MAC Wrestling Club | |
4th | Gunnar Gassmann | Garden Plain Wrestling Club | |
14/100-A | 1st | Garrett Whitson | Emporia Kids Wrestling |
2nd | Cody Salazar | Renegades Wrestling Club | |
3rd | Trenton Herrman | Pratt Wrestling Club | |
14/105-A | 1st | James Jurgens | Greater Gold |
2nd | Chance Moses | Goddard Wrestling Club | |
3rd | Hudson Swift | Pratt Wrestling Club | |
4th | Jacob Jackson | McPherson | |
14/110 | 1st | Amir Mcfarthing | Junction City Wrecking Crew |
2nd | Blaise Albers | Salina Wrestling Club | |
14/115 | 1st | Brandon Ball | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Toby Gray | Bulldog Wrestling Club | |
3rd | TJ Edmondson | Gray County Kids Wrestling | |
4th | Luis Mendoza | Ulysses Kids Wrestling | |
14/120 | 1st | Dylan Brazell | Wolf Pack Wrestling Club |
2nd | Clay Weil | Dodge City Wrangler Wrestling | |
3rd | Lucas Black | Great Bend Wrestling Club | |
4th | Blake Whitson | Emporia Kids Wrestling | |
14/130 | 1st | Downey Wood | Junction City Wrecking Crew |
2nd | Blaine Wertz | Oakley Wrestling Club | |
3rd | Shane Winters | Renegades | |
4th | Genesis Martinez | Hugoton Wrestling Club | |
14/135 | 1st | Matt Wertz | Oakley Wrestling Club |
2nd | Cole Hoover | Salina Wrestling Club | |
3rd | Garret Kaltenbach | Greensburg Wrestling Club | |
4th | AJ Kirksey | Junction City Wrecking Crew | |
14/140 | 1st | Jeryl Denton | Junction City Wrecking Crew |
2nd | JC Caldwell | Wichita North Wrestling Club | |
3rd | Cody Layton | Clearwater Wrestling Club | |
4th | Gabe Espinoza | Wichita North Wrestling Club | |
14/150 | 1st | Mason Torres | Great Bend Wrestling Club |
2nd | Marcus Foos | Stafford County Wrestling | |
3rd | Caleb Benefiel | Wichita North Wrestling Club | |
4th | Veronica Fry | Gray County Kids Wrestling | |
14/155 | 1st | Saul Ortiz | Wolf Pack Wrestling Club |
2nd | Marcus Hamilton | Salina Wrestling Club | |
3rd | Kyle Evans | Gray County Kids Wrestling | |
14/175 | 1st | Bryton Windom | team2sweet |
2nd | Tommy Marquez | Carrol Jr Wrestling Club | |
14/205 | 1st | Lane Hayes | Scott City Takedown Club |
2nd | Patrick Deegan | Hesston |