Maize Wrestling Tournament February 2, 2008
|
||
6U 37 - A | ||
1st | Jace Irwin | Salina |
2nd | Lane Pierce | Clearwater |
3rd | D. Weber | Great Bend |
6U 37 - B | ||
1st | Riley Behanna | Smokey Valley |
2nd | Tristan Armstrong | Marion |
3rd | Soloman Dugan | Goddard |
4th | Drew Demoss | Carroll |
6U 40 - A | ||
1st | K. Pappon | Ark City |
2nd | D. Walker | Chanute |
3rd | B. Jilka | Salina |
4th | N. Bowen | Haysville |
6U 40 - B | ||
1st | Cayden Hughbanks | Maize |
2nd | Cooper Britton | OKC Knights |
3rd | Izaah Devalle | Team Lightning |
4th | Silas Pineda | Garden City |
6U 40 - C | ||
1st | Ethan Goebara | |
2nd | Will Dugan | Andover |
3rd | Nick Elliot | Team Lightning |
4th | Jaxson Gilroy | Haysville |
6U 43 - A | ||
1st | Kale McCracken | Boos School |
2nd | Hunter Walker | Chanute |
3rd | Kyle Sackett | Rose Hill |
4th | Bryce Wells | Derby |
6U 43 - B | ||
1st | Matthew Gottschalk | Carroll |
2nd | Ryan Heaton | Hutch |
3rd | Charlie Black | Rose Hill |
4th | Colby Pivarnik | Maize |
6U 43 - C | ||
1st | Joshua Brenner | WWC |
2nd | Chance Holmgren | Maize |
3rd | Brecken Phipps | Wolfpack |
4th | Conner Richards | Rose Hill |
6U 46 - A | ||
1st | P. Schrader | Valley Center |
2nd | D. Holmgren | Maize |
3rd | T. Allen | Derby |
4th | J. Thompson | Ark City |
6U 46 - B | ||
1st | G. Turner | El Dorado |
2nd | E. Hill | Derby |
3rd | C. Johnson | Maize |
4th | D. Delforge | Valley Center |
6U 46 - C | ||
1st | Logan Parker | Bull Dogs |
2nd | Elias Mejia | Garden City |
3rd | Koy Light | Clearwater |
4th | Jace Fisher | Garden Plain |
6U 46 - D | ||
1st | Trace Parks | Derby |
2nd | Noah Redcorn | Jaguars |
3rd | Patrick Heath | Great Bend |
4th | Grant May | Pratt |
6U 49 - A | ||
1st | Alex Weigle | Bull Dogs |
2nd | Alek Martin | Maize |
3rd | Collin O’Donnell | Valley Center |
6U 49 - B | ||
1st | Max Fields | Valley Center |
2nd | Wyatt Weigle | Bull Dogs |
3rd | Cale Blasi | Carroll |
4th | Camden Jurgensen | Maize |
6U 49 - C | ||
1st | Rolando Chavira | WWC |
2nd | Jeffery Spragis | Pratt |
3rd | Jonas Meeks | Great Bend |
4th | Kyle Crossette | Valley Center |
6U 49 - D | ||
1st | Jeremiah Yergey | Flint Hills |
2nd | Andrew McClouh | Goddard |
3rd | Joshua Pitts | Valley Center |
4th | Brandon Smith | Bull Dogs |
6U 52 - A | ||
1st | Lindsey | Derby |
2nd | Murphy | Maize |
3rd | Campbell | Maize |
4th | Atkins | Garden Plain |
6U 52 - B | ||
1st | Jacobson | Smokey Valley |
2nd | Niedens | Maize |
3rd | Ball | Great Bend |
4th | Wallace | Salina |
6U 52 - C | ||
1st | Ormsby | Derby |
2nd | Borron | Rose Hill |
3rd | Mauch | Smokey Valley |
4th | Ford | Team Lightning |
6U 52 - D | ||
1st | Fields | Valley Center |
2nd | Wheeler | Greater Gold |
3rd | Harth | Ark City |
4th | Milan | Mulvane |
6U 55 - A | ||
1st | Britton MacLaughlin | Ark City |
2nd | Seth Bugner | Brawlers |
3rd | Troy Fisher | Garden Plain |
4th | Gabe Spexarth | Greater Gold |
6U 55 - B | ||
1st | Hunter Graves | Wellington |
2nd | Hunter Helmer | Marion |
3rd | Tristan McDowell | Salina |
4th | Jacob Faulk | Carroll |
6U 58 - A | ||
1st | Jackson Hartley | Haysville |
2nd | Chase Pywell | Smokey Valley |
3rd | Landon Zwiesler | Carroll |
6U 58 - B | ||
1st | Cooper Richardson | Maize |
2nd | Dex Hopp | Smokey Valley |
3rd | Seth Hope | Goddard |
4th | Jacob Meeks | Great Bend |
6U 61 - A | ||
1st | Brady Bockover | Greater Gold |
2nd | Kyle Smith | Maize |
3rd | Chad Peterson | Carroll |
4th | Destin Miller | Team Lightning |
6U 61 - B | ||
1st | Joseph Whalen | Maize |
2nd | Brett Jesseph | Maize |
3rd | Owen O’Dell | Smokey Valley |
4th | Cole Janzen | Team Lightning |
6U 64 | ||
1st | Braden Morgan | El Dorado |
2nd | Luke Bowen | Haysville |
3rd | Andrew Garcia | Garden City |
4th | Noah Witt | Wolfpack |
6U 67-70 | ||
1st | Mateo Martinez | Boos School |
2nd | Kale Mog | Hutch |
3rd | Chandler Eaton | Hutch |
4th | Colton Warner | Maize |
6U HWT | ||
1st | Devin Marx | Brawlers |
2nd | Mitchell Maldoner | Salina |
3rd | Keller Green | Halstead |
4th | Brock Demel | Goddard |
8U 43-46 | ||
1st | B. Gates | Team Lightning |
2nd | M. Spangler | Boos School |
3rd | G. Baker | Andover Central |
4th | A. Dodson | Bulldogs |
8U 49 - A | ||
1st | Boo Dryden | Boos School |
2nd | Brooks Caro | Boos School |
3rd | Dylan Pelland | |
4th | K. Perez | Garden City |
8U 49 - B | ||
1st | Collen Richardson | Valley Center |
2nd | Noah Woods | Mulvane |
3rd | Jayson West | Maize |
4th | Elijah Shrewsbury | Clearwater |
8U 52 - A | ||
1st | J. Beeson | Ark City |
2nd | B. Wenzel | Greater Gold |
3rd | B. Page | Andover Central |
4th | M. Gassman | Garden Plain |
8U 52 - B | ||
1st | Dante Rodd | Derby |
2nd | Jerry Oller | Derby |
3rd | Kadin Pearson | Valley Center |
4th | Victor Agiler | Goddard |
8U 52 - C | ||
1st | Mason Hartman | Carroll |
2nd | Will Landis | Bulldogs |
3rd | Johnathan Walker | Goddard |
4th | Jach Johnston | Maize |
8U 55 - A | ||
1st | G. Gentler | Andover Central |
2nd | I. Mujcia | Garden City |
3rd | Caleb Bartel | Goddard |
4th | Payton Webb | Salina |
8U 55 - B | ||
1st | Brett Nobbs | Team Lightning |
2nd | Asiel Flores | Boos School |
3rd | Corbin Hockenbury | Ark City |
4th | Augusta Farmer | Bulldogs |
8U 55 - C | ||
1st | Chase Weber | Brawlers |
2nd | Collin Paulacka | Brawlers |
3rd | Tavian Gray | Hutch |
4th | Colton Robben | Brawlers |
8U 58 - A | ||
1st | Carter Guyer | Andover Central |
2nd | Hunter Terrill | Ark City |
3rd | Will Spexarth | Greater Gold |
4th | Adam Ayala | WWC |
8U 58 - B | ||
1st | Ben Black | Rose Hill |
2nd | Ben Schoenhals | Greater Gold |
3rd | Payton Stoffel | Valley Center |
4th | Austin Andres | Garden Plain |
8U 58 - C | ||
1st | Kelly Williams | Wolfpack |
2nd | Andrew Shafer | Maize |
3rd | Santana Colbert | Wolfpack |
4th | Hunter Miller | Bulldogs |
8U 61 - A | ||
1st | Brody Villers | Ark City |
2nd | Bryce Lytle | Great Bend |
3rd | C. J. Long | Boos School |
4th | Devin Onwugbufor | Maize |
8U 61 - B | ||
1st | Ben Harth | Ark City |
2nd | Tanner Guyton | Great Bend |
3rd | Steven Smith | Maize |
4th | Garrett Lancelot | WWC |
8U 61 - C | ||
1st | Chandler Kelley | Maize |
2nd | Cole Davis | Maize |
3rd | Wyatt Bolton | Meade County |
4th | Jarrett Johnson | Marion |
8U 61 - D | ||
1st | Cain Britton | OKC Knights |
2nd | Riley Smith | Hutch |
3rd | Donovan Crandall | Wolfpack |
4th | Ethan Willis | Clearwater |
8U 64 - A | ||
1st | Andrew Johnson | Greater Gold |
2nd | Sam Kissane | Maize |
3rd | Curtis Near | Garden City |
4th | Tristan Knoblock | Maize |
8U 64 - B | ||
1st | Cameron Luckert | Boos School |
2nd | Chase Gumeringer | Andover Central |
3rd | Christopher Ball | Great Bend |
4th | Colton Studebaker | El Dorado |
8U 64 - C | ||
1st | K. Gard | Valley Center |
2nd | P. Rivera | Team Lightning |
3rd | T. Timmerman | Carroll |
4th | C. Porter | Bulldogs |
8U 64 - D | ||
1st | J. Hoffmeier | Derby |
2nd | D. Luna | Wolfpack |
3rd | K. Brown | Bulldogs |
4th | Seth Fitzmier | Maize |
8U 67 - A | ||
1st | Nick Lucas | Great Bend |
2nd | Justin McPhillips | Garden Plain |
3rd | Dawson Kuhn | Maize |
4th | Nolan Hughes | Hutch |
8U 67 - B | ||
1st | Anthony Scantlin | Mulvane |
2nd | Samuel Niedens | Carroll |
3rd | Kendall Frame | Goddard |
4th | Jared Stevens | Carroll |
8U 70 - A | ||
1st | Keaton Sander | Great Bend |
2nd | Chance Rodriguez | Garden City |
3rd | Zach Baxley | Goddard |
4th | Aaron Brown | WWC |
8U 70 - B | ||
1st | Kameron Frame | Goddard |
2nd | Reggin Blenz | Bulldogs |
3rd | Colton Wheeler | Greater Gold |
4th | Austin Hibler | Maize |
8U 73 - A | ||
1st | A. Golden | Smokey Valley |
2nd | G. Gottschaulk | Carroll |
3rd | S. Muir | Wolfpack |
4th | E. Voegeli | Valley Center |
8U 73 - B | ||
1st | D. Watkins-Horsley | Valley Center |
2nd | P. Smith | Aztecas |
3rd | A. Derby | Clearwater |
4th | K. Trapp | Maize |
8U 76 - A | ||
1st | C. Hughbanks | Maize |
2nd | K. Mills | WWC |
3rd | J. Doss | Boos School |
4th | D. Jenkins | Derby |
8U 76 - B | ||
1st | Q. Pierce | Clearwater |
2nd | Quinn Fitzmier | Maize |
3rd | M. Sanner | Hutch |
4th | J. T. Mies | Goddard |
8U 80 - A | ||
1st | Scout Lee | Chanute |
2nd | Clayton Peterson | Team Lightning |
3rd | Riley O’Dell | Smokey Valley |
4th | Seth Fouts | Douglass |
8U 80 - B | ||
1st | Quentin Weigle | Bulldogs |
2nd | Dylan Alexander | Wolfpack |
3rd | Tyler Donley | Wolfpack |
4th | Alex Crisler | Maize |
8U 88 | ||
1st | Robert Garcia | Carroll |
2nd | Dakota Letourneau | Haysville |
3rd | Brent Beaumont | Con-Kids |
4th | Jordan Velasquez | Boos School |
8U HWT - A | ||
1st | Anthony Capul | Garden Plain |
2nd | Gus Unruh | WWC |
3rd | Spencer Tracy | Haysville |
4th | Zach Bowen | Haysville |
8U HWT - B | ||
1st | Clayton Duivenvoordan | Carroll |
2nd | Donovan Green | Bulldogs |
3rd | Matt McComb | Wellington |
4th | Nate Manhusen | Mulvane |
8U HWT - C | ||
1st | Robert King | Aztecas |
2nd | Dante Duncan | Northwest |
3rd | Adam Baker | Goddard |
4th | Tristen Ducommon | Valley Center |
10U 55-58 | ||
1st | C. Bowen | Andover |
2nd | N. Endreshak | Salina |
3rd | T. Smith | Derby |
4th | M. Jacobs | Wolf Pack |
10U 61 - A | ||
1st | Rylan Kasitz | Maize |
2nd | Zack Eck | Brawlers |
3rd | Bryce Garcia | Maize |
4th | Devon Keplar | Andover |
10U 61 - B | ||
1st | Gregory Bentley | Haysville |
2nd | Kolby Kastle | Mulvane |
3rd | Hayden May | Pratt |
4th | Daniel Fayette | Carroll |
10U 64 - A | ||
1st | Conner Penka | Mulvane |
2nd | Cole Moses | Brawlers |
3rd | Logan Terrill | Ark City |
4th | Cody Lies | Great Bend |
10U 64 - B | ||
1st | B. Dipman | Derby |
2nd | T. Miller | Mulvane |
3rd | D. Keplar | Andover |
4th | K. Dugan | Carroll |
10U 64 - C | ||
1st | Ryan Delforge | Valley Center |
2nd | Gage Lee | Ark City |
3rd | Michael Johnston | Maize |
4th | Chase Depew | Hutch |
10U 67 - A | ||
1st | Chase Cole | Chanute |
2nd | Dakota Rodd | Derby |
3rd | Jonathan Ball | Great Bend |
4th | Michael Prieto | Garden City |
10U 67 - B | ||
1st | Trevor Reeves | Team Lightning |
2nd | Jayden Raigoza | Team Lightning |
3rd | Kaleb Fewin | Carroll |
4th | Austin Smith | WWC |
10U 67 - C | ||
1st | Brandon Dawson | Wolf Pack |
2nd | Austin Deboard | Haysville |
3rd | Kyle Miller | Hutch |
10U 70 - A | ||
1st | Dakota Motter | ElDorado |
2nd | Adam Cole | Chanute |
3rd | Hunter Black | Rose Hill |
4th | Hunter Gregg | Great Bend |
10U 70 - B | ||
1st | Kevin Henning | Great Bend |
2nd | Brenyn Kissinger | Maize |
3rd | Tyler Steadman | Carroll |
4th | Samuel Roy | Carroll |
10U 70 - C | ||
1st | Alonzo Sanilton | Wolf Pack |
2nd | Hunter Thissen | Maize |
3rd | Joe Villarreal | Aztecas |
4th | Jonathan Coleman | Salina |
10U 73 - A | ||
1st | Chuckie Schmidt | Jaguars |
2nd | Garrett Xanders | Derby |
3rd | Triston Potter | Ark City |
4th | Chance Moses | Goddard |
10U 73 - B | ||
1st | Lorenzo Samilton | Wolf Pack |
2nd | Brandon Archuleta | Smokey Valley |
3rd | Grant Gottschaulk | Carroll |
4th | Cameron Miller | Smokey Valley |
10U 76 - A | ||
1st | Landon Wood | Ulysses |
2nd | Trenton Allen | Derby |
3rd | Lonnie Finney | Brawlers |
4th | Jacob Rodman | Rose Hill |
10U 76 - B | ||
1st | Hudson Swift | Pratt |
2nd | Micheal Williams | Haysville |
3rd | Alex Berker | Goddard |
4th | Keenan Tabing | Northwest |
10U 76 - C | ||
1st | Joel Sponsel | Carroll |
2nd | Kyle Moore | Carroll |
3rd | Josh Oldenetfel | Greater Gold |
4th | Anthony Colbert | Wolf Pack |
10U 79 - A | ||
1st | Matt Greer | Salina |
2nd | Aaron Juby | Flint Hills |
3rd | Trevor Brewer | Garden Plain |
4th | Cody Thurman | Mulvane |
10U 79 - B | ||
1st | Chad Glouderman | Maize |
2nd | Nathan Mills | WWC |
3rd | DJ Weir | Salina |
10U 82 - A | ||
1st | Elijah West | Brawlers |
2nd | Caleb Gash | Derby |
3rd | Dawson Sandoval | Garden City |
10U 82 - B | ||
1st | Brent Weinlood | Maize |
2nd | Aaron Veenis | Maize |
3rd | Dylan Jacobson | Smoky Valley |
4th | Aaron Brixius | Valley Center |
10U 85 - A | ||
1st | Austin Cook | Smoky Valley |
2nd | Brett Moon | Brawlers |
3rd | Logan Baird | South Central |
4th | Jacob Pitcher | Carroll |
10U 85 - B | ||
1st | Cody Seiwert | Maize |
2nd | Denton Russell | Carroll |
3rd | Seth Pindea | Garden City |
4th | Curtis York | Maize |
10U 90 - A | ||
1st | Tevin Briscoe | Garden City |
2nd | Daran Lee | Team Lightning |
3rd | Cole Hoover | Salina |
4th | Levin Folsom | Carroll |
10U 90 - B | ||
1st | Tyson Penn | W. North |
2nd | Leland Colbert | Wolf Pack |
3rd | Noah Roe | ? |
4th | Daniel Ramirez | Goddard |
10U 95 - A | ||
1st | Christopher Dugan | Carroll |
2nd | Shane Brock | Carroll |
3rd | Matt Washee | Maize |
4th | Braydon Price | Rose Hill |
10U 95 - B | ||
1st | Juan Anguiano | Garden City |
2nd | Michael Morey | Hutch |
3rd | Austin Wolfe | Boos School |
4th | Brandon Steiner | Carroll |
10U 100 - A | ||
1st | Corey Sibley | Valley Center |
2nd | Tristen Elledge | Bull Dogs |
3rd | Brett Woodruff | Goddard |
4th | Kevin Kissane | Maize |
10U 100 - B | ||
1st | Alex Hydock | Maize |
2nd | Steven Vinson | Eureka |
3rd | Geoffery Tholstrup | Northwest |
4th | Noah Neel | Eureka |
10U 110 - A | ||
1st | Nicholas Neece | WWC |
2nd | Corey Atkins | Garden Plain |
3rd | Cole Wolfshauer | Eureka |
4th | Harrison Franklin | W. North |
10U 110 - B | ||
1st | Saul Ortiz | Wolf Pack |
2nd | Christopher Ray | Eureka |
3rd | Blake Burns | Haysville |
4th | Dylon Cook | Rose Hill |
10U 120 | ||
1st | Marquel Watson | Team Lightning |
2nd | Jared Demott | Smoky Valley |
3rd | Joe Williams | Hutch |
4th | David Steinhilpert | Rose Hill |
10U 130 | ||
1st | Adam Hess | Valley Center |
2nd | Brix Brickey | Smoky Valley |
3rd | Garrison Hiatt | Flint Hills |
4th | Bailly Williams | Aztecas |
10U Hwt | ||
1st | James Davison | Rose Hill |
2nd | Joshua Tilson | Maize |
3rd | Devan Extine | W. North |
12U 68 | ||
1st | Parker Howell | Andover Central |
2nd | Ryan Declarers | Great Bend |
3rd | Preston Shy | Northwest |
4th | Cody Lusk | Carroll |
12U 72 - A | ||
1st | Brandon Ball | Great Bend |
2nd | Tyler Mies | Brawlers |
3rd | Dakota Leach | Andover Central |
4th | Tyler Irwin | Salina |
12U 72 - B | ||
1st | Patrick Burrus | WWC |
2nd | Ben Bradley | Carroll |
3rd | Stevan Ellington | Maize |
4th | Joe Othick | Goddard |
12U 76 - A | ||
1st | Zac Gentler | Andover Central |
2nd | Jacob Wilgers | Maize |
3rd | Gryphon Yergey | Flint Hills |
12U 76 - B | ||
1st | Peter McSpadden | Salina |
2nd | Alex Gregg | Great Bend |
3rd | Dylan Brazell | Wolf Pack |
4th | Dalton Chambers | Clearwater |
12U 80 - A | ||
1st | Jared Suppes | Valley Center |
2nd | Ben Lightfoot | Andover Central |
3rd | Jake Wilson | Rose Hill |
4th | Jake Greider | Derby |
12U 80 - B | ||
1st | Bardezbain | Valley Center |
2nd | Thomas | El Dorado |
3rd | Mills | WWC |
4th | Loos | Carroll |
12U 84 - A | ||
1st | Eck | Brawlers |
2nd | Francka | Chase County |
3rd | Lacrone | Andover |
4th | Frame | Goddard |
12U 84 - B | ||
1st | Miller | Mulvane |
2nd | Haught | Maize |
3rd | Crowell | Goddard |
4th | Workman | Goddard |
12U 88 | ||
1st | Baldwin | Maize |
2nd | Gumeringer | Andover Central |
3rd | Marrow | Derby |
4th | Loecke | Rose Hill |
12U 92 - A | ||
1st | Benymer | Beloit |
2nd | Sander | Great Bend |
3rd | Rodman | Rose Hill |
4th | Martinez | Smoky Valley |
12U 92 - B | ||
1st | Redd | Wolf Pack |
2nd | Brown | Wolf Pack |
3rd | Suellentrap | Carroll |
4th | Walker | Goddard |
12U 96 - A | ||
1st | Eck | Brawlers |
2nd | Wuthnow | Salina |
3rd | Baird | South Central |
4th | Kodiak | Garden Plain |
12U 96 - B | ||
1st | Ray | Eureka |
2nd | Blenz | Bull Dogs |
3rd | Crump | South Central |
12U 100 - A | ||
1st | Fiscus | Chahute |
2nd | Loder | Smoky Valley |
3rd | Auem | South Central |
4th | Fritz | Smoky Valley |
12U 100 - B | ||
1st | Lindlar | Carroll |
2nd | Spansel | Carroll |
3rd | Shelley | Wellington |
4th | Rodman | Rose Hill |
12U 105 - A | ||
1st | Becker | Derby |
2nd | Groene | Goddard |
3rd | Nor quest | Garden City |
4th | Mies | Carroll |
12U 105 - B | ||
1st | Zimmerman | Bull Dogs |
2nd | Elston | Mulvane |
3rd | Fair | Wellington |
4th | Bendorf | Derby |
12U 110 | ||
1st | Gowing | Goddard |
2nd | Loder | Smoky Valley |
3rd | Ortiz | Valley Center |
4th | Lamkin | Mulvane |
12U 115 - A | ||
1st | Rodd | Derby |
2nd | Mills | WWC |
3rd | Whittaker | Smoky Valley |
4th | Moore | Carroll |
12U 115 - B | ||
1st | Schutz | WWC |
2nd | Maldaner | Salina |
3rd | Bradford | Derby |
4th | Roberts | Carroll |
12U 120 - A | ||
1st | Hake | Con Kids |
2nd | Casey | Salina |
3rd | Lindenberger | Great Bend |
4th | Befort | Carroll |
12U 120 - B | ||
1st | Robinson | Maize |
2nd | Solis | Carroll |
3rd | Theis | Carroll |
4th | Allen | Team Lightning |
12U 130 | ||
1st | Hittle | Con Kids |
2nd | Rothenberger | Goddard |
3rd | Hydock | Maize |
12U 140 | ||
1st | Clears | Team Lightning |
2nd | Jones | Northwest |
3rd | Gilmore | Pratt |
4th | Hazelton | Chase County |
12U 150 | ||
1st | Franklin | W. North |
2nd | Tracy | Haysville |
3rd | Landuehr | Derby |
12U 165-HWT | ||
1st | Hutson | Goddard |
2nd | Samuels | Eureka |
3rd | Rogerson | WWC |
14U 80-85 | ||
1st | Matthew | Con Kids |
2nd | Suppes | Valley Center |
3rd | Hake | Con Kids |
4th | Werth | Carroll |
14U 90-95 | ||
1st | Baldwin | Maize |
2nd | Duling | Carroll |
14U 100 | ||
1st | Locke | Brawlers |
2nd | Wolfe | Smoky Valley |
3rd | Webber | Aztecas |
4th | Borhorst | Carroll |
14U 105 | ||
1st | Armstrong | Brawlers |
2nd | Rodriguez | Ulysses |
3rd | Sommers | Derby |
4th | Foster | Valley Center |
14U 110 | ||
1st | Miller | Brawlers |
2nd | Ziegler | Carroll |
3rd | Kimple | Goddard |
4th | Fortune | Andover Central |
14U 115-120 | ||
1st | Buntz | WWC |
2nd | Belle | Goddard |
3rd | Delaney | Brawlers |
4th | Adler | Garden City |
14U 125 | ||
1st | Duhr | Brawlers |
2nd | Williams | Eureka |
3rd | Valle | Wolf Pack |
4th | Schopplein | Northwest |
14U 130 | ||
1st | Moore Con Kids | |
2nd | Villarreal | Aztecas |
3rd | Shelley | Wellington |
4th | Olyphant | Maize |
14U 140 | ||
1st | Sandoval | Ulysses |
2nd | Bolton | Meade |
3rd | Smull | Salina |
14U 145-150 | ||
1st | Washee | Maize |
2nd | Parsons | Maize |
3rd | Belcher | Northwest |
14U 155-165 | ||
1st | Baird | South Central |
2nd | Merlott | Derby |
3rd | Gardner | Goddard |
4th | Gordon | Derby |
14U 175 | ||
1st | Woodruff | Goddard |
2nd | Francka | Chase County |