6U 40 Lane Green - Trailhands Joe Jirak - Atchison Zeke
Brown - Sabetha Kodi Miller - Sabetha 6U 43 Grayden
Jackson - MOKWC Devon Dultmeier - Silver Lake Brodie Page -
Effingham Matthew Whittaker - Sabetha 6U 46A Bishop
Murray - Topeka Blue Thunder Brooks Burgoon - Northeast Knights
Mason Scholz - Effingham Tyler Myers - Team Hawks 6U 46B
Austin Fager - Topeka Blue Thunder Jalen Worthley - Sabetha Ryan
Keith - Effingham Elaina Heavner - Ogden's Outlaws 6U 49
Bowan Murray - Topeka Blue Thunder Garrett Splichal - Team Hawks
Will Heavner - Ogden's Outlaws Nick Blagg - Frankfort 6U
52 Kaden Dillon - Sabetha Gabe Brown - Sabetha Dylan Roush -
Topeka Blue Thunder Kael McQueen - Sabetha 6U 55 Dawson
Zenger - MOKWC Garrison Spoonts - Vermillion Valley Rilyn
Mayginnes - Vermillion Valley 6U 58 Brennan Shelman -
Topeka Blue Thunder Kaedin Juhl - Northeast Knights Jared Kruse
- Sabetha Justin Hodge - Team Hawks 6U 61 Justice
Dunbar - Mission Valley Tannah Forbes - Effingham Tre Greene -
Horton Cray Schilling - Sabetha 6U 64 Justin O'Connell
- Junction City Zavier Brandt - Frankfort Brendan Stahl -
Sabetha 6U 73-76 Cooper Bradbury - Sabetha SahBi Potts
- Ogden's Outlaws 8U 52-55 Alex Walker - Topeka
Thunderbirds Houston Idol - Northeast Knights Clayton Moison -
Topeka Blue Thunder Tim Speer - Atchison 8U 58A Luke
Richard - MOKWC Brandon Anderson - Frankfort Eli White - Team
Tigers Colby Tinklin - Sabetha 8U 58B Kaleb Parker -
Marysville Cody Merchen - Ogden's Outlaws Trae Martin - Jr.
Vikings Dillon Koenig - Team Hawks 8U 61 Drew Burgoon -
Northeast Knights Garren Jackson - MOKWC Travis Meadors -
Junction City Konnor Tannahill - Ogden's Outlaws 8U 64A
Hailey Harper - MOKWC Kamden Brownlee - Sabetha Beau Horn-
Northeast Knights Noah Bilby - Jr. Vikings 8U
64B Cameron Beasley - Junction City Donavon Blagg - Frankfort
Gabe Livingston - Effingham Kaden Milne - Team Hawks 8U 67
Bubba Wilson - MOKWC Adam Collier - Junction City Gage Nestor -
Marysville David Park - Sabetha 8U 70 Marcus Martinez -
Doniphan County Luke Horn - Northeast Knights Walker Lowdermilk
- Sabetha Tucker Smith - Effingham 8U 73 Dawson Dick -
Northeast Knights Alex Matson - Frankfort Austin McCrory - JCWC
8U 76 Cole Bradford - Topeka Thunderbirds Preston Williams
- Topeka Thunderbirds Sloan Lenard - Falls City Manuel Benavidez
- Team Hawks 8U 80 Matthew Baumgartner - Sabetha Caleb
Pilcher - Team Hawks 8U 83-89 Cauy Rokey - Sabetha
Phoneix Darveau - Team Hawks Keegan Hanzeker - Falls City
Bethany Meyer - Team Hawks 8U Hwt Ethan Shuman - Topeka
Thunderbirds Keesis Potts - Ogden's Outlaws Skyler Storment -
Team Hawks Damon Madere - Horton 10U 52
Brodric Shirley - Frankfort Tewin Roush - Topeka Thunderbirds
Chris Gleason - Mission Valley 10U 58-61 Triston Hopkins -
Jr. Vikings Chance Hight - Marysville Jacob Scott - Sabetha
Trenton Juenemann - MOKWC 10U 64 Levi Green - Trailhands
Gunnar Murray - Topeka Blue Thunder Blake Vitale - Falls City
Dalton McCrory - JCWC 10U 67 Brandon Brownlee - Sabetha
Beau Bramlage - Junction City Michael Newkirk - Atchison
10U 70 Hunter Ostertag - Effingham Branden Callahan - Team
Tigers Seth Harrell - Sabetha Austin Hardwick - Frankfort
10U 73-76 Dalton Dultmeier - Silver Lake Zeb Speer - Doniphan
County Kinstin Juhl - Northeast Knights Derek Roever -
Marysville 10U 79 Alex Martinez - Doniphan County
Creighton Butler - Marysville Cole Oehm - Sabetha Nils Ambrose -
Frankfort 10U 82-85 Dalton Armstrong - Effingham Tanner
Ukele - Sabetha August Scholz - Effingham Kylar Schmitt -
Vermillion Valley 10U 90-95 Aryus Jones - Junction
City Gabe Dunn - Doniphan County Parker Thompson - Falls City
Makaea Forbes - Effingham 10U 100-110 Kyler Tannahill -
Ogden's Outlaws Kortin Blevins - Doniphan County Jacob Mintzmyer
- Marysville Ransom Campbell - Falls City 10U 120-130
Quentin Lara - Vermillion Valley Josh Wilson - Silver Lake Lance
Ross - Frankfort 10U 140-150 Keenan Hinton - Sabetha
Jaden Crowder - Ogden's Outlaws Tyler Lowe - Effingham Braden
Crowder - Ogden's Outlaws 10U Hwt Nomkiwash Potts - Ogden's
Outlaws Dylan Stone - Team Hawks 12U 68-72 Dalton
Resler - Northeast Knights Austin Frakes - Jr. Vikings Caleb
Maynard - Frankfort Madison Bissell - Atchison 12U
76-80-84 Jalin Harper - MOKWC Dalton Juenemann - MOKWC Logan
Bowen - Effingham Tristan Meadors - Junction City 12U
88-92-96 Brandon Bramlage - Junction City Chris Deters -
Marysville Jacob Handke - Effingham Rylen Bailey - Frankfort
12U 105-110-115 Nathan Mikoleit - Topeka Blue
Thunder Kyle Fuller - Jr. Vikings Louis Madden - Sabetha
Kaid Allen - Sabetha 12U 120 Bratten Forbes - Effingham
Brandon Poe - Sabetha Brendan Rokey - Sabetha Chris Speer -
Atchison 12U 130-140 Jeryl Denton - Junction City Gaige
Beasley - Junction City Nathan Shields - JCWC Bailey Kelley -
Jr. Vikings 12U 165-172 Kayden Hoesing - Sabetha
14U 75-80-90 Nick Frakes - Jr. Vikings Trevor Wathke -
Thunderbirds 14U 105-110 Rubin Franco - Junction City
Andrew Beck - Sabetha Ryan Walter - Sunflower Kids Andrew Adrian
- Atchison 14U 115-120 Jordan Short - Topeka Blue Thunder
Carissa Lowe - Effingham Ryan Brunner - Topeka Blue Thunder
14U 125 Weston Miloleit - Topeka Blue Thunder Chris Mills -
Norhteast Knights Scott Birkinsha - Effingham Cory Harrison -
Junction City 14U 130-135 Brandon Fuller - Jr. Vikings
Kyle Mick - JCWC Caleb Frederick - JCWC Bryce Golightley -
Ogden's Outlaws 14U 140-145 Noah Krehbiel - Sabetha James
Walls - Grizzlies 14U 165-220 Tyson Toelkes - Topeka
Thunderbirds Elijah Scharp - Topeka Blue Thunder Zach Twidwell -
Topeka Blue Thunder Aaron Davis - Topeka Blue Thunder
|