6 & UNDER
37# 1st D. REED – COLBY
2nd I. WASHINGTON – HOXIE
3rd C. BENDER – WAKEENEY
4th K. WITMER – PHILLIPSBURG
40/43# 1st B. BAINTER – HOXIE
2nd A. BERRY – WAKEENEY
3rd C. ROGER – SMITH COUNTY
4th K. BARLOW – ULYSSES
46# 1st C. CHENEY – SCOTT CITY
2nd D. MILLER – NORTON
3rd C. McKENNA – NORTON
4th J. CRAIG – PHILLIPSBURG
49# A 1st J. WAGGONER – WAKEENEY
2nd J. RISEWICK – NORTON
3rd H. FINLEY – WAKEENEY
4th D. BUEHLER – SCOTT CITY
49# B 1st B. BLEW – PHILLIPSBURG
2nd T. BROWN – HILL CITY
3rd C. STAPLES – WAKEENEY
4th T. GOODMAN – SCOTT CITY
52# 1st R. HUNSICKER – HILL CITY
2nd H. GOURLEY – HOXIE
3rd S. YERGEY – HOXIE
4th K. GARCIA – HILL CITY
55/58/64# 1st D. SNYDER – COLBY
2nd K. ATTWOOD – SMITH COUNTY
3rd Q. BENDER – WAKEENEY
4th R. KENNEDY – HILL CITY
76/86# 1st B. MORGAN – PHILLIPSBURG
2nd B. DOOLEY – PLAINVILLE
8 & UNDER
43/46# 1st E. SHERWOOD – WAKEENEY
2nd J. RICHMEIER – WAKEENEY
3rd B. KELLER – SW GRAPPLERS
4th K. TUTTLE – WAKEENEY
49# 1st D. KELLER – SW GRAPPLERS
2nd C. HARLOW – COLBY
3rd B. BATMAN – SW GRAPPLERS
4th A. NICKELL – NORTON
52# 1st S. MILLER – GOODLAND
2nd G. GRIFFITH – ATWOOD
3rd T. HOFT – PHILLIPSBURG
4th N. COX – OAKLEY
55# A 1st R. SHERWOOD – WAKEENEY
2nd K. ZERR – OAKLEY
3rd C. SPRESSER – HOXIE
4th M. SCHNEIDER – PHILLIPSBURG
55# B 1st J. ROBISON – PHILLIPSBURG
2nd M. CALLAWAY – NORTON
3rd J. APPEL – HODGEMAN COUNTY
4th E. ARMSTRONG – NORTON
58# 1st J. CRAIN – PHILLIPSBURG
2nd A. RICKE – SCOTT CITY
3rd C. HEIM – HOXIE
4th J. KOCH – NORTON
61# A 1st J. CAMPBELL – OAKLEY
2nd C. FPANNENSTIEL – NORTON
3rd T. DAVIS – PHILLIPSBURG
4th L. KEISWETTER – NORTON
61# B 1st S. CRAIG – PHILLIPSBURG
2nd C. McDONALD – SCOTT CITY
3rd S. McGANN – WAKEENEY
4th J. GALLENTINE – NORTON
64# 1st STUCKY
- SCOTT CITY
2nd T. RACHOW – PHILLIPSBURG
3rd K. McKENNA – NORTON
4th D. BAINTER – HOXIE
67# A 1st L. HAMEL – NORTON
2nd T. OLIVER – OSBORNE
3rd K. ROEDER – GOODLAND
4th S. SHIRK – NORTON
67# B 1st J. HOWARD – SCOTT CITY
2nd E. VanLOENEN – HILL CITY
3rd C. ROBISON – NORTON
4th S. HUDSON – OSBORNE
70# A 1st N. DEEDS – GOODLAND
2nd M. ATTWOOD – SMITH COUNT
3rd D. FLOYD – OSBORNE
4th E. STICKEL – COLBY
70# B 1st J. HOFT – PHILLIPSBURG
2nd M. TEMAAT – OAKLEY
3rd K. SLATTERY – HILL CITY
4th K.C. WINDER – OSBORNE
73# 1st M. NUMRICH – SCOTT CITY
2nd B. MORGAN – PHILLIPSBURG
3rd C. SCHAMBERGER – HOXIE
4th A. SHOCKLEY – GARDEN CITY
76# 1st C. JOHNSON – GARDEN CITY
2nd J. COLE – PHILLIPSBURG
3rd T. COOK – NORTON
4th C. JOHNSON – HILL CITY
80/88# 1st C. LEGGETT – PHILLIPSBURG
2nd D. RUDZIG – HODGEMAN COUNTY
3rd C. MILLER – STOCKTON
4th C. HAMEL – PHILLIPSBURG
HWT 1st J. EICKENBERG – OSBORNE
2nd S. COX – OAKLEY
10 & UNDER
55# 1st Z. BRIGGS – GARDEN CITY
2nd B. HARLOW – COLBY
3rd N. REED – COLBY
58# 1st C. ROGERS – SMITH COUNTY
2nd B. ARTZ – PHILLIPSBURG
3rd C. SCHLEICHER – STOCKTON
61# 1st K. WOLTERS – ATWOOD
2nd T. POPP – HOXIE
64# 1st T. REMPE – SMITH COUNTY
2nd D. WEIGEL – PLAINVILLE
3rd W. ROBINSON – HILL CITY
4th D. ZAHORSKY – PLAINVILLE
67# 1st S. PARK – OAKLEY
2nd T. JOHNSTON – STOCKTON
70# 1st K. KEISWETTER – NORTON
2nd C. SCHNEIDER – PHILLIPSBURG
3rd B. WILSON – PLAINVILLE
4th J. RICHMEIER – WAKEENEY
73# 1st T. REMPE – SMITH COUNTY
2nd H. MALEY – WAKEENEY
3rd H. RATH – PLAINVILLE
4th C. NICKELL – NORTON
76# 1st A.J. STEPHAS – GOODLAND
2nd L. KISER – PHILLIPSBURG
3rd B. HALBLEIB – OAKLEY
4th M. McCALL – SMITH COUNTY
79# A 1st B. DAVIS – GOODLAND
2nd T. JENNER – HODGEMAN COUNTY
3rd K. MOSS – HOXIE
4th A. DINKEL – PLAINVILLE
79# B 1st R. CHENEY – SCOTT CITY
2nd B. ROBINSON – PHILLIPSBURG
82# 1st P. BULLINGOTN – GOODLAND
2nd D. GERSTNER – HILL CITY
3rd S. SAMUELSON – OAKLEY
4th G. PEACE – PLAINVILLE
85# 1st K. YOUNKIN – OAKLEY
2nd R. TAYLOR – GOODLAND
3rd T. HUDSON – COLBY
4th A. HUSTED – NORTON
90# 1st K. KENNEDY – HOXIE
2nd J. HADLEY – PHILLIPSBURG
3rd D. ROWLAND – PHILLIPSBURG
4th R. SALAS – DODGE CITY
95# 1st T. MILLER – STOCKTON
2nd J. WOLFRUM – OAKLEY
3rd J. GAEDE – HOXIE
4th R. SWATZELL – PHILLIPSBURG
100# 1st J. DINKEL – PLAINVILLE
2nd B. ARNBERGER – COLBY
3rd C. MOORE – HODGEMAN COUNTY
110/120# 1st K. PALMER – SMITH COUNTY
2nd T.J. HAWKINS – GOODLAND
3rd Z. WOOD – PHILLIPSBURG
4th T. DIRKS – WAKEENEY
HWT 1st C. KLEIN – ATWOOD
2nd S. BIRD – HOXIE
3rd C. SCHILLING – GOODLAND
4th N. CRAIG 0 PHILLIPSBURG
12 & UNDER
64/68# 1st J. ALBERS – GOODLAND
2nd N. HARLOW – COLBY
3rd R. BRACHTENBACH – HILL CITY
4th B. BRETTON – PLAINVILLE
76# 1st M. MIGCHELBRINK – ATWOOD
2nd B. BROWN – PLAINVILLE
3rd B. GERSTNER – SCOTT CITY
4th R. KAISER – WAKEENEY
80# 1st N. KOUGH – SCOTT CITY
2nd B. SCHIELDS – GOODLAND
3rd M. SAMUELSON – OAKLEY
4th S. MORGAN – STOCKTON
84# 1st B. ZELFER – GOODLAND
2nd K. MANN – NORTON
3rd R. BERGLING – ATWOOD
4th J. HAWK – COLBY
88# 1st J. DACK – COLBY
2nd A. DEEDS – GOODLAND
3rd D. MOORE – OAKLEY
4th B. FREWEN – OSBORNE
92# 1st N. BROECKELMAN – NORTON
2nd G. REICHERT – OBERLIN
3rd C. DAVIS – NORTON
4th V. REIF – PLAINVILLE
96# 1st M. SCHAMBERGER – HOXIE
2nd M. YERGEY – HOXIE
3rd D. BAILEY – OSBORNE
4th T. BUCKNER – SCOTT CITY
100# 1st M. BALMAN – HODGEMAN COUNTY
2nd G. WICKHAM – PHILLIPSBURG
3rd G. JOHNSON – GARDEN CITY
4th T. WILKINS – WAKEENEY
105# 1st K. McDANIEL – SCOTT CITY
2nd T. BEESLEY – QUINTER
3rd L. NUMRICH – SCOTT CITY
4th L. STEPHANS – ATWOOD
110# 1st B. VanEATON – NORTON
2nd A. GREEN – ATWOOD
3rd B. HATFIELD – GOODLAND
4th C. BAALMAN – HOXIE
115# 1st A. RACETTE – OAKLEY
2nd J. HOWARD – ATWOOD
3rd T. DIRKS – WAKEENEY
120# 1st G. WICKHAM – PHILLIPSBURG
2nd K. REITCHECK – OAKLEY
3rd J. KRUSE – OAKELY
130# 1st C. BAUMFALK – GOODLAND
2nd L. FABRIZIUS – WAKEENEY
3rd R. WORTH – QUINTER
4th D. BERRY – WAKEENEY
140# 1st B. WARTA – ATWOOD
2nd D. HADLEY – PHILLIPSBURG
150# 1st W. DANIELS – SMITH COUNTY
2nd T. ERWIN – HOXIE
165/175# 1st G. MILLER – SCOTT CITY
2nd R. RUDZIK – HODGEMAN COUNTY
3rd M. MALAY – WAKEENEY
4th A. BROWN – PLAINVILLE
14 & UNDER
75/85# 1st T. MAKER – OAKLEY
2nd T. POPP – HOXIE
90/95# 1st D. DEEDS – GOODLAND
2nd T. STUCKY – SCOTT CITY
3rd A. RYAN – HODGEMAN COUNTY
100/105# 1st L. YOUNKIN – OAKLEY
2nd D. BRIGGS – GARDEN CITY
3rd C. SCHROEDER – OAKLEY
4th M. BEARD – PHILLIPSBURG
115/120# 1st S. GOLDSBY – NORTON
2nd A.J. SCHIELDS – GOODLAND
3rd A. ARGABRIGHT – ATWOOD
4th E. GAEDE – HOXIE
125# 1st T. FLAX – WAKEENEY
2nd B. SAINT – GOODLAND
3rd J. THOMAS – OSBORNE
135# 1st B. JARMIN – GOODLAND
2nd G. REICHERT – OBERLIN
3rd B. NEUENSCHWANDER – HOXIE
140# 1st J. GREEN – NORTON
2nd B. JACKA – QUINTER
3rd C. HALBLEIB – OAKLEY
145/155# 1st B. PFANNENSTIEL – NORTON
2nd C. RACETTE – OAKLEY
3rd A. BEAKMANN – SMITH COUNTY
4th B. KELLER – QUINTER
160/165# 1st T. GRAHAM – NORTON
2nd A. GAEDE – HOXIE
3rd J. DOUGHERTY – PHILLIPSBURG
175# 1st L. SCOTT – SMITH COUNTY
2nd C. HOLSINGER – PHILLIPSBURG
3rd J. BLACKWILL – QUINTER
16 & UNDER
130# 1st D. SPEARS – OSBORNE
2nd C.J. PFANNENSTIEL – WAKEENEY
3rd B. BABER – HODGEMAN COUNTY
145# 1st J. RATH
- PLAINVILLE
2nd B. ST. CLAIR – SMITH COUNTY
3rd D. COLE – PHILLIPSBURG
152/155# 1st E. BALLMAN – OAKLEY
2nd G. REICHERT – OSBORNE
3rd D. ROBERTS – SMITH COUNTY
4th B. CONNESS – WAKEENEY
160# 1st S. WISE – PLAINVILLE
2nd F. PRATT – HOXIE
165/172# 1st A. REIDEL – QUINTER
2nd C. YOUNKIN – OAKLEY
3rd J. MOORE – WAKEENEY
14 & 16 & UNDER
189/205-215# 1st S. HARMON – NORTON
2nd K. MANN - WAKEENEY
3rd R. HILGERS – WAKEENEY
4th R. KRAMER - ATWOOD